Біблія

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:

Бі́бліягрец. βιβλία — книги) — священна книга християнства, яка поділяється на дві частини: Старий Заповіт і Новий Заповіт, що складаються з окремих книг, написаних різними авторами.

Peresopnytske Gospel.jpg

Цитати про Біблію[ред.]

Біблія[ред.]

  •  

А все, що було написано раніше, написано нам для науки, щоб через витривалість і потіху з Писань ми мали надію.[1]Римлян 15:4.

 

Інший варіант: А все, що давніше написане, написане нам на науку, щоб терпінням і потіхою з Писання ми мали надію.[2]

 

Інший варіант: Все бо, що було написане давніше, написане нам на науку, щоб ми мали надію через терпеливість й утіху, про які нас Письмо навчає.[3]

 

Інший варіант: Скільки бо перше написано, нам на науку написано, щоб через терпіннє та утїшеннє (з) писання мали надїю.[4]

  Апостол Павло
  •  

Усе Писання натхнене Богом і корисне для того, щоб навчати, докоряти, виправляти і повчати в праведності, завдяки чому Божа людина буде в усьому вправна й цілковито споряджена до кожного доброго діла.[5]2 Тимофія 3:16-17.

 

Інший варіант: Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова.[6]

 

Інший варіант: Все Писання — надхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий.[7]

 

Інший варіант: Всяке писаннє богодухновенне і корисне до науки, до докору, до направи, до наказу по правдї, щоб звершений був Божий чоловік, до всякого доброго дїла готовий.[8]

  Апостол Павло

Книги[ред.]

  •  

1-й чоловік: Батько казали, що він усю Библію прочитав.
2-й чоловік: Як же то він ще й досі з ума не зійшов, бо, кажуть, як Библію всю прочитаєш, то безпременно з ума зійдеш![9]Іван Карпенко-Карий «Бурлака» (про Панаса Бурлаку, дія друга, ява IV).

Фільми[ред.]

  •  

Це не довбана книжка! Це зброя! Зброя, націлена в серця і голови слабких та зневірених! Вона нам дасть владу над ними! Якщо ми хочемо керувати не одним єдиним містечком, нам потрібна ця книга! Люди приходитимуть звідусіль і робитимуть те, що скажу я, якщо слова будуть з цієї книги. Так вже було, і так буде знову. Все, що нам потрібно, це книга.[10]«Книга Ілая»

 

It's not a fucking book! It's a weapon! A weapon aimed right at the hearts and minds of the weak and the desperate! It will give us control of them! If we wanna rule more than one small fucking town, we have to have it! People will come from all over, they'll do exactly what I tell them if the words are from the book. It's happened before, and it'll happen again. All we need is that book.

  — Карнегі
  •  

Ілай: Я стільки років ходжу з нею, читаю її кожен день. І так перейнявся її безпекою, що забуваю жити, як вона вчить.
Солара: А як вона вчить?
Ілай: Ну, наприклад… Роби для інших більше, ніж для себе. В усякому разі, я так розумію.[11]«Книга Ілая»

 

Eli: All the years I've been carrying it and reading it every day. I got so caught up with keeping in safe, I forgot to live by what I learned from it.
Solara: Yeah, and what's that?
Eli: Just… Do for others more than you do for yourself. That's what I got from it, anyway.

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]

  • Біблія. Переклад нового світу. — Brooklyn, New York: Watch Tower Bible and Tract Society of New York, Inc, 2014. — 1797 с.
  • Біблія або Книги Святого Письма Старого й Нового Заповіту / Переклад проф. Івана Огієнка. — Київ: Українське Біблійне Товариство, 2009. — 1152 с. — ISBN 978-966-7136-96-3
  • Святе Письмо Старого та Нового Завіту / Переклад тексту о. Іван Хоменко. — Рим: Видавництво ОО. Василіян, 1963. — 1460 с.
  • Сьвяте Письмо Старого і Нового Завіту / Переклад П. О. Кулїша, І. С. Левіцького і Пулюя. — Відень: Виданэ Британського і Заграничнього Біблійного Товариства, 1912. — 1075 с.


Bookmark-new.svg