Діва Марія

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Діва Марія
Duccio The-Madonna-and-Child-128.jpg
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Ді́ва Марі́я (арам. ܡܪܝܡ‎‎, Mariam‎; дав-євр. מרים, Miriam‎; грец. Μαρία, María; лат. María; араб. مريم‎‎‎, Mariam‎; 8 вересня 20 (?) — 15 серпня 45 (?)) — у християнстві мати Ісуса Христа

Цитати[ред.]

  • Ось, я раба Господня, хай буде мені за словом твоїм!
  • Величає душа моя Господа, і радіє дух мій у Бозі, Спасителі моїм, бо Він зглянувся на покору раби Своєї. Ось віднині блаженною зватимуть мене всі роди, бо зробив мені велике Сильний! І святе Імя Його, і милість Його з роду в рід для тих, що бояться Його.

Цитати про неї[ред.]

  •  

Свої політеїстичні нахили він промовисто виказав 1981 року після невдалого замаху на його життя в Римі, коли свій порятунок він пояснив втручанням Матері Божої Фатимської: «Її материнська рука відвела від мене кулю». Дивно тільки, що вона не відвела кулю від нього повністю. <…> Привертає увагу, що від кулі папу захистила не просто Мати Божа, а конкретно Мати Божа Фатимська. Напевно, Лурдська, Ґваделупська, Меджугорська, Акітська, Зейтунська, Ґарабандальська та Нокська Богоматері виконували в цей час інші доручення.[1]Про Папу Римського Івана Павла II.

  Річард Докінз

Зовнішні посилання[ред.]

Примітки[ред.]

  1. Докінз Р. Ілюзія Бога; пер. з англ. Т. Цимбала. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — С. 41