Вікіцитати:Кнайпа

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів

Ласкаво просимо до гостинної кнайпи нашого проекту!

На цій сторінці Ви можете обговорити різноманітні технічні питання, попросити про допомогу чи отримати консультацію.

Будь ласка

 • Нові коментарі (питання, прохання тощо) розташовуйте на початку сторінки, щоб найновіші були вище старіших.
 • обов'язково підписуйте свої коментарі (для цього натисніть на кнопку "Підпис" нагорі віконця редагування або наберіть символи ~~~~).

Ваші коментарі не залишатимуться тут назавжди — у міру заповнення обговорення може бути переміщене у відповідний розділ документації або заархівоване.Зміст

Шаблон:Братні Вікіпроекти тощо[ред.]

IMHO, ці шаблони дещо дублюють одне одного: Шаблон:Братні Вікіпроекти, Шаблон:Сестринські вікіпроекти, Шаблон:Otherwiki. --Djadjko (обговорення) 01:26, 18 травня 2017 (UTC)

Зніс останній, він тільки в особистому просторі вже неактивних користувачів використовується і взагалі не оновлений. А от перший з цих включає другий, тому те що в них вміст схожий не дивно, хай собі буде поки. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:30, 12 вересня 2017 (UTC)

Шаблон для посилання на відсутні статті[ред.]

Цікаво, чи є якийсь шаблон для посилання на відсутні поки що у Вікіцитатах статті, щоб поряд з червоним посиланням було посилання на статтю в укр. Вікіпедії? (Щось подібне на w:Шаблон:Не перекладено, але щоб посилання було з укр. Вікіцитат на укр. Вікіпедію). --Djadjko (обговорення) 16:49, 20 травня 2017 (UTC)


Механізм покращення індексації в пошуковику[ред.]

Тарас Самборський звернув увагу на те, що в пошуковику зазвичай шукають цитати у вигляді "цитати про...". Пропоную дозволити робити такі перенаправлення: Цитати про футболФутбол, Вислови про футболФутбол, Афоризми про футболФутбол, Висловлювання про футболФутбол, Крилаті вислови про футболФутбол...--Сергій Липко (обговорення) 21:27, 18 серпня 2017 (UTC)

Якщо ґуґл таке індексує і це поліпшить пошук ззовні, то я за. --Sergento (обговорення) 21:30, 18 серпня 2017 (UTC)
Яскравий приклад: коли вб'ємо у пошук «цитати про футбол», то наша сторінка на 2 місці (у мене), бо там є ці слова в тексті «цитати про футбол».--Сергій Липко (обговорення) 21:37, 18 серпня 2017 (UTC)
Не так слова, а те, що це так називається цілий розділ.--Сергій Липко (обговорення) 18:14, 21 серпня 2017 (UTC)
Порадили були мені спробувати англійською пошукати: Quotes about football, Quotes football не вибиває посилання на Англійські Вікіцитати, у них більший розділ, але і більше конкурентів — великих сайтів з цитатами.--Сергій Липко (обговорення) 23:00, 25 серпня 2017 (UTC)
Також можливий варіант: Інтерв'ю ПорошенкаПорошенко Петро Олексійович (для сучасників), і, звичайно, Цитати ПорошенкаПорошенко Петро Олексійович й інші аналогічно.--Сергій Липко (обговорення) 08:43, 26 серпня 2017 (UTC)
per Sergento. Якщо то дійсно допоможе то можна зробити. Якщо ж допомагають слова у статті то треба робити слова у статті. :) --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 21:45, 18 серпня 2017 (UTC)
Підтримую. Можна ще автоматично додати до тексту статті через {{Поділитися}}, якщо для Гугла важливо, щоб цей вислів був у тексті сторінки — NickK (обговорення) 22:25, 28 серпня 2017 (UTC)

Ось тут зробив таблицю із провідмінюваними іменами. В ній є місцями неточності, спробую повиправляти і буду вдячний за допомогу. Щойно вирішу, що вона дороблена – зможу залити перенаправлення. --Sergento (обговорення) 13:12, 5 вересня 2017 (UTC)

Підготував таблицю імен в родовому відмінку. Днями зможу залити перенаправлення. --Sergento (обговорення) 14:45, 26 вересня 2017 (UTC)
супер, Sergento, якщо я зроблю аналогічну табличку тематичних статей із знахідним відмінком, зробиш і в цьому випадку перенаправлення?--Сергій Липко (обговорення) 16:52, 26 вересня 2017 (UTC)
так, думаю це не становитиме труднощів. --Sergento (обговорення) 20:48, 26 вересня 2017 (UTC)

з іменами позаливав. --Sergento (обговорення) 10:39, 28 вересня 2017 (UTC)

Дякую, Sergento, ти використав «цитати» і «вислови», інші варіанти «афоризми», «висловлювання», «крилаті вислови» вважаєш не завжди доречними?--Сергій Липко (обговорення) 18:13, 28 вересня 2017 (UTC)
«Висловлювання» – гарний варіант. Його зараз додам мабуть. З «афоризмами» і «крилатими висловами» не так однозначно. Мені здається, такі можна додати до якихось давніх філософів, але не до всіх підряд. Які афоризми, наприклад, у Порошенка? Я хз, наскільки це можуть шукати. Це десь так само, мабуть, як «інтерв'ю» лише до сучасників підходить. Словом, тут трошки більше роботи. --Sergento (обговорення) 08:21, 29 вересня 2017 (UTC)
Sergento, тоді можна залити перенаправлення «афоризми» і «крилаті вислови» лише для філософів? Я б витягнув у вільний час на спеціальну сторінку усіх з категорії «Філософи».--Сергій Липко (обговорення) 15:16, 2 жовтня 2017 (UTC)

Посилання на фільми[ред.]

Сергій Липко запропонував мені цікаву ідею: у статтях при посиланні на фільми вказувати точний час (хвилини і секунди), під час якого у джерелі звучить цитата (так само, як у книгах сторінки). Я подумав, що можна зробити спеціальний шаблон для фільмів та серіалів. За основу можна взяти це:

{{Q
 | Цитата  = {{sfn|Книга|рік|с=}}
 | Коментар = 
 | Оригінал = 
 | Автор  = }}

{{книга|автор = |заголовок = |місце = |видавництво = |рік = |сторінок = |isbn = |ref =Книга}}

--Тарас Самборський (обговорення) 17:30, 12 жовтня 2017 (UTC)

Ну я особисто не заперечую, а в чому питання? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:33, 12 жовтня 2017 (UTC)
Питання у тому, що я не знаю, як зробити потрібний шаблон. --Тарас Самборський (обговорення) 17:39, 12 жовтня 2017 (UTC)
Це хороша ідея, але спрацює тільки якщо автор матиме ліцензійний фільм. Тому що довжина не ліцензійних ріпів всяких може відрізнятися і не співпадатиме. --JTs (обговорення) 04:52, 13 жовтня 2017 (UTC)
Особисто я вказуватиму посилання лише на ліцензійні версії. --Тарас Самборський (обговорення) 19:44, 13 жовтня 2017 (UTC)

Щоби працювало як з книгами, треба використовувати якийсь шаблон, який робитиме якорі, на які може причепитися sfn. У тому шаблоні, наприклад, можна також вказувати лінк на сторінку фільму на сайті, щодо версії якого вказано час. Цим ми можемо відв'язатися від офіційних версій. Хоча навіть тільки якщо офіційні, то теж не страшно, нмд. Як би той фільм не піратили, час зсунеться на ±хвилину і вислів все-одно можна буде доволі легко знайти. Інша річ, коли там якісь режисерські інакше змонтовані повні версії, чи щось таке. У нас є підходящий шаблон для фільмів, куди б можна було додати якір? --Sergento (обговорення) 18:16, 13 жовтня 2017 (UTC)

Changes to the global ban policy[ред.]

Hello. Some changes to the community global ban policy have been proposed. Your comments are welcome at m:Requests for comment/Improvement of global ban policy. Please translate this message to your language, if needed. Cordially. Matiia (Matiia) 00:34, 12 листопада 2017 (UTC)

New print to pdf feature for mobile web readers[ред.]

CKoerner (WMF) (talk) 22:07, 20 листопада 2017 (UTC)

Пропозиція[ред.]

Маю честь запропонувати ідею конкурсу для Вікіцитат – робоча назва «Вікіцитати люблять читачів». Суть його в тому, щоб користувачі Вікіцитат читали улюблені книги, знаходили там цитати й поміщали їх у Вікіцитати. --Олесь Діброва (обговорення) 14:31, 10 грудня 2017 (UTC)

Олесь Діброва, я тільки за, але не знаю, наскільки зможем залучити учасників, тут мало народу останнім часом, поглянемо, як пройде конкурс у Вікімандрах, організація — нелегка справа.--Сергій Липко (обговорення) 21:20, 10 грудня 2017 (UTC)

Editing News #1—2018[ред.]

20:56, 2 березня 2018 (UTC)

вандалізм чи здоровий глузд?[ред.]

Вітаю, друзі. Я тут абсолютний новачок, але ось отримала "втик" і хочу спитати громадську думку. Трапилася на очі стаття Українські народні прислів'я та приказки: природа, її явища мене обурила кількість прислів"їв, перекладених з російської і поданих як українські. Типова радянська практика ототожнювання, яка активно провадилася у словниках і збірках СРСР. Але нащо тягнути сюди совкову ментальність? У кожного є своє і його треба знати і любити. А не робити вигляд, що у нас все спільне. КРІМ ТОГО форми слів не властиві українській. За освітою я фольклорист, тож -- як мінімум -- маю відчуття мови і не кажіть мені що то все діалектизми. Менше з тим, я видалила на свій розсуд кілька прислів"їв, перед тим погугливши їх російською і переконалася, що я права. Скажіть мені вашу думку, чи вважаєте ви наступні прислів"я українськими і чи хочете, щоб ваші діти їх використовували в житті: Мороз не велик, та стоять не велить (тут рос.). Зимою деньок, як комарів носок (тут рос.). Березень сухий, а мокрий май — буде каша й коровай (тут рос.). Коси, коса, поки роса, а як роса додолу, то ми додому (тут рос.). Сім погод на дворі: сіє, віє, мутить, крутить, рве, зверху ллє, знизу мете(тут рос.).

Ще раз перепрошую, якщо граю не за правилами (бо ще їх не знаю), але я так розумію, що вікіпедія на те і є, щоб розумні люди її редагували. --ЖеШе

AdvancedSearch[ред.]

Birgit Müller (WMDE) 14:54, 7 травня 2018 (UTC)

Update on page issues on mobile web[ред.]

CKoerner (WMF) (talk) 20:58, 12 червня 2018 (UTC)

Global preferences are available[ред.]

19:20, 10 липня 2018 (UTC)

New user group for editing sitewide CSS / JS[ред.]

Editing of sitewide CSS/JS is only possible for interface administrators from now[ред.]

(Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою)

Hi all,

as announced previously, permission handling for CSS/JS pages has changed: only members of the interface-admin (Адміністратори інтерфейсу) group, and a few highly privileged global groups such as stewards, can edit CSS/JS pages that they do not own (that is, any page ending with .css or .js that is either in the MediaWiki: namespace or is another user's user subpage). This is done to improve the security of readers and editors of Wikimedia projects. More information is available at Creation of separate user group for editing sitewide CSS/JS. If you encounter any unexpected problems, please contact me or file a bug.

Thanks!
Tgr (talk) 12:40, 27 серпня 2018 (UTC) (via global message delivery)

Pavlo Shevelo, Base, Dimant, Friend, Sergento, Сергій Липко Звертаю увагу на те, що сьогодні набула чинності важлива зміна: відсьогодні JS та CSS-файли мають право редагувати лише користувачі з прапорцем адміністратора інтерфейсу, і адміністратори більше не мають цього права. Це стосується, наприклад, таких сторінок як MediaWiki:Common.js або MediaWiki:Common.js.

Статистика показує, що три з шести адміністраторів Вікіджерел (Base, Dimant та Sergento) редагували JS та CSS, тобто потенційно щонайменш вам трьом потрібні ці права. Права адміністратора інтерфейсу може надати бюрократ. Для отримання прав потрібно щонайменше підтвердити розуміння JavaScript та/або CSS та вміння тримати свій акаунт у безпеці (сильний пароль, захист від вірусів, за можливості двофакторна авторизація), за бажанням спільноти можна також розробити окрему процедуру на кшталт Вікіцитати:Адміністратори.

За відсутності користувачів з прапором адміністратора інтерфейсу для редагувань JS та CSS потрібно буде звертатися до стюардів, тому бажано мати когось із спільноти з цими правами — NickK (обговорення) 16:13, 27 серпня 2018 (UTC)

Повторний пінг, оскільки попередній не спрацював: Pavlo Shevelo, Base, Dimant, Friend, Sergento, Сергій ЛипкоNickK (обговорення) 16:14, 27 серпня 2018 (UTC)
Дякую, NickK за переклад, проінформував адмінів ще іншим каналом.--Сергій Липко (обговорення) 19:02, 27 серпня 2018 (UTC)

Read-only mode for up to an hour on 12 September and 10 October[ред.]

13:33, 6 вересня 2018 (UTC)

Адміністратори інтерфейсу[ред.]

Як було попереджено вище з вересня в адміністраторів забрано можливість редагувати всесайтові JavaScript, CSS та JSON сторінки, а також такі ж сторінки в просторах назв інших користувачів. Тепер ці права включено в прапорець адміністратора інтерфейсу, який видають бюрократи. Як ми будемо його видавати — можна або голосування на ВЦ:А, або бюрократи просто його даватимуть за запитом. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 00:18, 7 жовтня 2018 (UTC)

Добре, що маємо бюрократів, тому прапорець адміністратора інтерфейсу можна давати дійсним адмінам за запитом, бо вони вже отримали народну підтримку, а звичайним користувачам — подавати на права, як на адмінправа, з голосуванням.--Сергій Липко (обговорення) 20:37, 8 жовтня 2018 (UTC)

Консультація з приводу оцінки здоров'я спільноти[ред.]

Набір оцінки здоров'я спільноти (Community Health Metrics Kit) — це новий проект, що має на меті оцінити більше аспектів наших спільнот. Якщо вас цікавлять виміри, статистика й оцінка редагування і внеску, будь ласка, приєднуйтеся до нас на Мета-вікі, щоб обговорити, як і що має вимірювати новий проект!

Це повідомлення доступне також іншими мовами. JSutherland (WMF) (обговорення) 00:43, 26 жовтня 2018 (UTC)

Editing News #2—2018[ред.]

14:17, 2 листопада 2018 (UTC)

Change coming to how certain templates will appear on the mobile web[ред.]

CKoerner (WMF) (talk) 19:35, 13 листопада 2018 (UTC)

Категорії[ред.]

Пропонується упорядкувати категорії, аналогічно до входження усіх осіб в категорію «Персоналії за алфавітом»: → категорію «Персоналії»

усі фільми в категорію «Фільми за алфавітом»категорію «Фільми»;

усі літературні твори в категорію «Літературні твори» чи категорію «Літературні твори за алфавітом»;

усі інші статті в категорію «Тематичні статті» (крім телепередач, шоу і подібного, яким характерні цитати з ... твору, а не про якусь конкретну тему (щастя, економіку...). Це необхідно в першу чергу для легкого витягування тематичних статей для заливки обговорених вище перенаправлень типу Цитати про футболФутбол. Щоб не робити вручну, додамо у відповідні статті ботом. (Обговорення розпочав у Фб, дублюю тут для інших). Заперечень поки що ніби нема.--Сергій Липко (обговорення) 22:51, 22 листопада 2018 (UTC)

я би не додавав «за алфавітом» до назв цих загальних категорій, а так загалом підтримую. тільки тоді я не дуже розумію що це за телепередачі, шоу чи шось таке інше. його теж треба кудись категоризувати. Є якийсь приклад такої статті? --Sergento (обговорення) 14:45, 23 листопада 2018 (UTC)
Доповнив, уточнив, телепередачі, ток-шоу можуть висіти в принципі у тематичних статтях, там небагато, я просто надибав у тій категорії "На добраніч, малюки!" і те шоу.--Сергій Липко (обговорення) 19:56, 23 листопада 2018 (UTC)
 • Я не проти перенести усі відповідні статті у категорії «Персоналії» і «Фільми». Висловлюйтеся, дописувачі.--Сергій Липко (обговорення) 20:45, 23 листопада 2018 (UTC)
 • Вітаю з зимою! Отже, тиждень обговорення пройшов, нема заперечень? Перенести усіх осіб в категорію «Персоналії»; усі фільми в категорію «Фільми»; усі літературні твори в категорію «Літературні твори»; усі інші статті в категорію «Тематичні статті».--Сергій Липко (обговорення) 11:40, 1 грудня 2018 (UTC)
 • Emblem-important.svg Доповнення: виділити окремо Категорія:Музичні гурти, що передбачається до розширення статтями з цитатами з пісень, створити окремо підрозділ на головній, вважати її основною для всіх гуртів і додавати до всіх відповідних статей.--Сергій Липко (обговорення) 18:19, 2 грудня 2018 (UTC)
 • Emblem-important.svg Доповнення: виділити також Категорія:Прислів'я та приказки народів світу, створити окремо підрозділ на головній, щоб показати різноманіття статей у Вікіцитатах.--Сергій Липко (обговорення) 21:30, 6 грудня 2018 (UTC)
  Перекатегоризував. Додав ці основні категорії на панель редагувань. Перевір, будь ласка, чи все ок. --Sergento (обговорення) 10:59, 21 грудня 2018 (UTC)
  (трохи пантеличить те, що для серіалів основною категорією є «Фільми». Це може викликати плутанину. Може якось змінити, наприклад, на «Фільми та серіали», чи якось інакше? Або якось інакше) --Sergento (обговорення) 10:59, 21 грудня 2018 (UTC)
  Sergento, дякую, наче ок, нехай поки що серіали будуть у категорії Фільми.--Сергій Липко (обговорення) 23:18, 21 грудня 2018 (UTC)

Advanced Search[ред.]

Johanna Strodt (WMDE) (talk) 11:03, 26 листопада 2018 (UTC)

ВЦ:1000[ред.]

User:Base, User:Dimant, User:Friend, User:Pavlo_Shevelo, User:Сергій_Липко
Вітаю!
Виявляється, вже є своєрідне ядро ВікіцитатникаКористувач:Friend/Вікі 1000 (докладніше див. w:ВП:ТРЕБА).
Отож, чому б оцю підсторінку не переробити на службову сторінку ВЦ:1000? А потім додати до Порталу до категорії «Допомога проекту». --Максим Пе (обговорення) 17:32, 2 грудня 2018 (UTC)

Максим Пе, цікава думка, в принципі так, слушно, цей список включає найзначиміших осіб і поняття, може бути службовим до опрацювання. Але в загальному для Вікіцитат потрібен проект ВЦ:ТРЕБА, що включатиме ВЦ:1000, ВЦ:10000, особливо ВЦ:10000/Люди, а також різноманітні списки письменників (лауреатів Нобелівської, Букерівської... премій), літературних творів — переможців премій, бестселерів, оскароносних фільмів, музичних груп з цитатами їх пісень...--Сергій Липко (обговорення) 18:03, 2 грудня 2018 (UTC)

New Wikimedia password policy and requirements[ред.]

CKoerner (WMF) (talk) 20:03, 6 грудня 2018 (UTC)

Примітки[ред.]

Маю питання щодо оформлення приміток для цитат. У Вікіпедії існує рекомендація щодо розташування приміток: «Примітки розміщують до розділового знаку (крапки, коми, двокрапки тощо) за винятком тих випадків, коли розділовий знак є частиною наведеної цитати». У Вікіцитатах також діє ця рекомендація? Тобто, якщо розділовий стосується цитати, то, мабуть, потрібно розміщувати примітку після нього? --ZxcvU (обговорення) 06:01, 7 грудня 2018 (UTC)

Блін, я звик, як в основному правилі Вікіпедії, ставити перед розділовим знаком, а про виняток не догледів. Доопрацюємо, коли оновимо свою довідку, створимо своє аналогічне правило чи посилатимемось на Вікіпедію.--Сергій Липко (обговорення) 07:10, 7 грудня 2018 (UTC)

Серія книг, фільмів[ред.]

Пропоную створювати такі статті як дизамбіги, маю на увазі, навіть якщо назви неоднакові, наприклад, Путівник Галактикою, w:Путівник Галактикою (на відміну від, наприклад, Хрещений батько), тому необов'язково там наводити цитати з кожного фільму/книги, якщо вже є окремі статті про фільм/книгу.--Сергій Липко (обговорення) 11:13, 7 грудня 2018 (UTC)

Invitation from Wiki Loves Love 2019[ред.]

Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

WLL Subtitled Logo (transparent).svg

Love is an important subject for humanity and it is expressed in different cultures and regions in different ways across the world through different gestures, ceremonies, festivals and to document expression of this rich and beautiful emotion, we need your help so we can share and spread the depth of cultures that each region has, the best of how people of that region, celebrate love.

Wiki Loves Love (WLL) is an international photography competition of Wikimedia Commons with the subject love testimonials happening in the month of February.

The primary goal of the competition is to document love testimonials through human cultural diversity such as monuments, ceremonies, snapshot of tender gesture, and miscellaneous objects used as symbol of love; to illustrate articles in the worldwide free encyclopedia Wikipedia, and other Wikimedia Foundation (WMF) projects.

The theme of 2019 iteration is Celebrations, Festivals, Ceremonies and rituals of love.

Sign up your affiliate or individually at Participants page.

To know more about the contest, check out our Commons Page and FAQs

There are several prizes to grab. Hope to see you spreading love this February with Wiki Loves Love!

Kind regards,

Wiki Loves Love Team

Imagine... the sum of all love!

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:13, 27 грудня 2018 (UTC)

FileExporter beta feature[ред.]

Johanna Strodt (WMDE) 09:41, 14 січня 2019 (UTC)

No editing for 30 minutes on 17 January[ред.]

You will not be able to edit the wikis for up to 30 minutes on 17 January 07:00 UTC. This is because of a database problem that has to be fixed immediately. You can still read the wikis. Some wikis are not affected. They don't get this message. You can see which wikis are not affected on this page. Most wikis are affected. The time you can not edit might be shorter than 30 minutes. /Johan (WMF)

18:55, 16 січня 2019 (UTC)

Фото, зміст[ред.]

Сердечно вітаю шановних адміністраторів Вікіцитат! Хотілося написати Вам приватно на пошту, але, здається, немає такої функції (у загальній Вікіпедії то є можливим). Я опікуюся сторінкою Сергія Губерначука. Хочу з'ясувати, чому не з'являється на сторінці його фото, завантажене у Вікісховище (воно має дозвіл дружини і опубліковано на сторінці Сергія Губерначука у Вікіпедії). Також не з'являється автоматично зміст сторінки. Допоможіть, будь ласка, вирішити ці питання! З найщирішими побажаннями та великою шаною, Лесь. --IT trebasoft (обговорення) 13:57, 19 лютого 2019 (UTC)

IT trebasoft, Файл:Фото Сергій Губерначук.jpg не завантажений у Вікісховище, а лише локально в укрвікі тут.--Сергій Липко (обговорення) 23:24, 19 лютого 2019 (UTC)
Сергій Липко, дякую дуже за допомогу!!!

--IT trebasoft (обговорення) 00:48, 20 лютого 2019 (UTC)

Talk to us about talking[ред.]

Trizek (WMF) 15:01, 21 лютого 2019 (UTC)

Read-only mode for up to 30 minutes on 11 April[ред.]

10:56, 8 квітня 2019 (UTC)

Wikimedia Foundation Medium-Term Plan feedback request[ред.]

Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

The Wikimedia Foundation has published a Medium-Term Plan proposal covering the next 3–5 years. We want your feedback! Please leave all comments and questions, in any language, on the talk page, by April 20. Дякуємо! Quiddity (WMF) (talk) 17:35, 12 квітня 2019 (UTC)

Editing News #1—July 2019[ред.]

18:32, 23 липня 2019 (UTC)

Обговорення стратегії «Вікімедіа Україна» на 2020-2022: потрібна ваша думка[ред.]

Вітаю!

Цьогоріч «Вікімедіа Україна» працює над розробкою стратегічного плану на наступні три роки.

Зараз на сайті ВМУА починається публічне обговорення проекту стратегї 2020-2022. До цього обговорення ми запрошуємо усіх членів вікіспільноти й людей, зацікавлених у розвитку Вікіцитат, інших вікіпроектів та вільних знань в Україні загалом. Справді важливо, щоб якомога більше людей до нього долучилися

Обговорення відбувається на трьох сторінках:

Чекаємо на вашу думку! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:13, 10 серпня 2019 (UTC)

Update on the consultation about office actions[ред.]

Hello all,

Last month, the Wikimedia Foundation's Trust & Safety team announced a future consultation about partial and/or temporary office actions. We want to let you know that the draft version of this consultation has now been posted on Meta.

This is a draft. It is not intended to be the consultation itself, which will be posted on Meta likely in early September. Please do not treat this draft as a consultation. Instead, we ask your assistance in forming the final language for the consultation.

For that end, we would like your input over the next couple of weeks about what questions the consultation should ask about partial and temporary Foundation office action bans and how it should be formatted. Please post it on the draft talk page. Our goal is to provide space for the community to discuss all the aspects of these office actions that need to be discussed, and we want to ensure with your feedback that the consultation is presented in the best way to encourage frank and constructive conversation.

Please visit the consultation draft on Meta-wiki and leave your comments on the draft’s talk page about what the consultation should look like and what questions it should ask.

Thank you for your input! -- The Trust & Safety team 08:03, 16 серпня 2019 (UTC)

New tools and IP masking[ред.]

14:18, 21 серпня 2019 (UTC)

Шаблон:Поділитися[ред.]

Чи є сенс у іконці Google+ в шаблоні? Може, варто прибрати? --Oleh Kushch (обговорення) 16:56, 31 серпня 2019 (UTC)

Oleh Kushch, можна прибрати, забрав.--Сергій Липко (обговорення) 14:08, 5 вересня 2019 (UTC)