Перейти до вмісту

Вікіцитати:Відмова від відповідальності

Матеріал з Вікіцитат
Вікіцитати не гарантують істинність.

Загальна відмова від відповідальності:

— Використовуйте Вікіцитати на свій страх і ризик!
— Вікіцитати містять спойлери та вміст, який може бути небажаним.
— Ми шукаємо шляхи перевірки і відбору статей, що викликають найбільшу довіру, але ми не можемо нічого гарантувати.


Вікіцитати — загальнодоступний багатомовний онлайн-збірник цитат з відкритим вмістом, є добровільним співтовариством осіб і груп, що створюють загальне сховище людських знань. Будова проекту дозволяє будь-кому, хто має доступ до Інтернету і браузера, змінювати його зміст. Тому, будь ласка, візьміть до уваги, що наведені тут відомості можуть бути не перевіреними професіоналами, що володіють знаннями у відповідних областях, необхідними для надання повної, точної або такої інформації, що заслуговує довіри. Не можна сказати, що у Вікіцитатах не так вже й багато корисної і точної інформації, однак ви повинні усвідомлювати, що Вікіцитати не можуть жодним способом гарантувати правильність наведених у ній даних.

Вікіцитати не є рівномірно рецензованими; незважаючи на те, що читачі можуть виправити помилки або видалити помилкові пропозиції, вони не мають жодного юридичного обов'язку робити це, і тому вся інформація, прочитана тут, не передбачає жодної гарантії корисності для будь-якої мети або придатності до якого-небудь використання.

Вам надано обмежену ліцензію, щоб копіювати будь-що з цього сайту; вона не створює або передбачає будь-якої договірної або позаконтрактної відповідальності з боку Вікіцитат або будь-яких її агентів, членів, організаторів або інших користувачів.

Вікіцитати не можуть нести відповідальність за будь-який завданий збиток, так як є добровільним співтовариством, вільно організованим для створення відкритих освітніх, культурних та інформаційних ресурсів. Інформація надається, як акт доброї волі і не існує угоди або акту про наміри між Вами і Вікіцитатами щодо використання або зміни інформації, не передбаченого GNU Free Documentation License. Також ніхто у Вікіцитатах не несе відповідальності за зміну, редагування або видалення будь-якої інформації, доданої вами у Вікіцитати або інші пов'язані з нею проекти.

Ніхто з авторів, учасників, спонсорів, адміністраторів, операторів та осіб, будь-яким чином ще пов'язаних з Вікіцитатами, не несе відповідальність за появу неточної або помилкової інформації, а також за використання вами даних, що містяться на цих веб-сторінках, або знайдених за посиланнями з них.

Будь ласка, візьміть до уваги, що вся інформація, що знаходиться тут, надана вільно, як акт доброї волі, без укладення будь-яких домовленостей, або договорів між вами та власниками або користувачами даного сайту, власниками серверів, на яких він розміщений, авторами Вікіцитат, адміністраторами проекту, операторами, або кимось ще, будь-яким чином пов'язаним з цим або спорідненими йому проектами, які [договори] можуть стати предметом прямих претензій. Вам надається обмежене право копіювати вміст цього сайту — це право не передбачає і не має на увазі ніякої договірної або іншої відповідальності за будь-яку частину Вікіцитат або її агентів, учасників, організаторів або інших користувачів.

Будь-які торговельні марки, знаки і назви товарів, служб і організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються в статтях, належать їхнім законним власникам. Їх використання тут не дає вам право на будь-яке інше використання, крім передбаченого авторами статей Вікіцитат відповідно до схеми ліцензування GFDL. Якщо не вказано інше, Вікіцитати і сайти Фонду Вікімедіа ніяк не пов'язані з правовласниками, і тому Вікіцитати не можуть розпоряджатися правами на використання матеріалів, захищених авторським правом. Ви несете відповідальність за використання цих і подібних матеріалів.

Зверніть увагу, що читання, поширення або зміна інформації, розміщеної в Вікіцитатах, може бути порушенням законів тієї країни, в якій ви переглядаєте цей сайт. Вікіцитати не закликають до порушення ніяких законів, але оскільки інформація зберігається на сервері в штаті Флорида в США, ми користуємося правами, наданими всім Першою поправкою до конституції США і принципами Універсальної декларації прав людини ООН. Закони вашої країни можуть трактувати захист свободи слова не так широко, як закони США або Хартія ООН — в цьому випадку Вікіцитати не несуть відповідальності за будь-які потенційні порушення цих законів вами при створенні посилань на цей сайт або інше використання будь-якої інформації, що міститься тут.

Якщо Вам потрібна порада фахівця (наприклад, в області медицини, права, фінансів або управління ризиками), будь ласка, зверніться до професіоналів, які мають ліцензію і знання в даній області.

Дякуємо, що витратили свій час на читання цієї сторінки. Бажаємо отримати тільки приємні враження від користування Вікіцитатами!