Перейти до вмісту

Кругообіг води

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Кругообіг води́ — безперервний замкнутий процес переміщення води на земній кулі, що відбувається під впливом сонячної радіації і дії сили тяжіння.

Цитати[ред.]

 •  

Всі потоки течуть у море, але море не переповнюється. Звідки потоки витікають, туди й вертаються, щоб знову текти.[1]Екклезіаста 1:7.

 

כָּל־הַנְּחָלִים֙ הֹלְכִ֣ים אֶל־הַיָּ֔ם וְהַיָּ֖ם אֵינֶ֣נּוּ מָלֵ֑א אֶל־מְקֹ֗ום שֶׁ֤הַנְּחָלִים֙ הֹֽלְכִ֔ים שָׁ֛ם הֵ֥ם שָׁבִ֖ים לָלָֽכֶת׃[2]

  Цар Соломон
 •  

Бог незбагненно величний, кількість років його за межами розуміння. Він піднімає догори краплі води, з туману утворюється дощ, а потім вода проливається з хмар, рясно ллється на людей.[3]Йова 36:26-28.

 

הֶן־אֵ֣ל שַׂ֭גִּיא וְלֹ֣א נֵדָ֑ע מִסְפַּ֖ר שָׁנָ֣יו וְלֹא־חֵֽקֶר׃
כִּ֭י יְגָרַ֣ע נִטְפֵי־מָ֑יִם יָזֹ֖קּוּ מָטָ֣ר לְאֵדֹֽו׃
אֲשֶֽׁר־יִזְּל֥וּ שְׁחָקִ֑ים יִ֝רְעֲפ֗וּ עֲלֵ֤י׀ אָדָ֬ם רָֽב׃[4]

  — Елігу, праведник, який докорив Йову та його 3 товаришам
 •  

Дощ та сніг падають з неба і назад не повертаються, поки не напоять землі, щоб вона вкривалася зеленню, приносила плід і давала насіння тому, хто сіє, і хліб тому, хто їсть.[5]Ісаї 55:10.

 

כִּ֡י כַּאֲשֶׁ֣ר יֵרֵד֩ הַגֶּ֨שֶׁם וְהַשֶּׁ֜לֶג מִן־הַשָּׁמַ֗יִם וְשָׁ֨מָּה֙ לֹ֣א יָשׁ֔וּב כִּ֚י אִם־הִרְוָ֣ה אֶת־הָאָ֔רֶץ וְהֹולִידָ֖הּ וְהִצְמִיחָ֑הּ וְנָ֤תַן זֶ֨רַע֙ לַזֹּרֵ֔עַ וְלֶ֖חֶם לָאֹכֵֽל׃[6]

  Пророк Ісая
 •  

Бог — Творець сузір'їв Кıма і Кесıл, він той, хто обертає густу темряву на світанок, а день — на темну ніч, хто кличе во́ди моря, щоб вилити їх на поверхню землі. Його ім'я — Єгова.[7]Амоса 5:8.

 

עֹשֵׂ֨ה כִימָ֜ה וּכְסִ֗יל וְהֹפֵ֤ךְ לַבֹּ֨קֶר֙ צַלְמָ֔וֶת וְיֹ֖ום לַ֣יְלָה הֶחְשִׁ֑יךְ הַקֹּורֵ֣א לְמֵֽי־הַיָּ֗ם וַֽיִּשְׁפְּכֵ֛ם עַל־פְּנֵ֥י הָאָ֖רֶץ יְהוָ֥ה שְׁמֹֽו׃ ס[8]

  Пророк Амос

Примітки[ред.]

 1. Біблія. Переклад нового світу, 2014, с. 916
 2. Biblia Hebraica Stuttgartensia — Prediger/Kohelet/Ecclesiastes 1 // Deutsche Bibelgesellschaft. — Переглянуто: 19 липня 2022
 3. Біблія. Переклад нового світу, 2014, с. 734
 4. Biblia Hebraica Stuttgartensia — Hiob/Ijob/Job 36 // Deutsche Bibelgesellschaft. — Переглянуто: 19 липня 2022
 5. Біблія. Переклад нового світу, 2014, с. 1011
 6. Biblia Hebraica Stuttgartensia — Jesaja/Isaiah 55 // Deutsche Bibelgesellschaft. — Переглянуто: 19 липня 2022
 7. Біблія. Переклад нового світу, 2014, с. 1242
 8. Biblia Hebraica Stuttgartensia — Amos 5 // Deutsche Bibelgesellschaft. — Переглянуто: 19 липня 2022

Джерела[ред.]

 • Біблія. Переклад нового світу. — Brooklyn, New York: Watch Tower Bible and Tract Society of New York, Inc, 2014. — 1797 с.