Демон

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Статуя демона
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Де́мон (грец. δαίμων) — дух із надлюдською силою, що належить до невидимого світу і має вплив на життя й долю людей. Вислів грецького філософа Фалеса, що все навколо сповнене демонами, — погляд, на якому ґрунтувалася первісна релігія всіх народів.

Цитати[ред.]

  •  

Людина, якій від народження дана воля, набагато сильніша за демонів або ангелів, бо демони здатні лише бунтувати, а ангели здатні лише коритися[1].

  Карлос Сантана
  •  

Необов'язково перемагати всіх своїх демонів. Головне — боротися з ними[1].

  Карлос Сантана
  •  

Переклад нового світу: Коли нечистий дух виходить з людини, він іде безводними місцями, шукаючи пристановища, але нічого не знаходить. Тоді він каже: «Повернусь я у дім, з якого виселився»,— і, прийшовши, бачить, що дім не зайнятий, а виметений та прикрашений. Після того дух іде й приводить із собою сімох інших духів, ще зліших за нього, і, поселившись у домі, вони там живуть. І це ще гірше для людини, ніж те, що було спочатку.[2]
Переклад Огієнка: А коли дух нечистий виходить із людини, то блукає місцями безвідними, відпочинку шукаючи, та не знаходить. Тоді він говорить: «Вернуся до дому свого, звідки вийшов». А як вернеться він, то хату знаходить порожню, заметену й прибрану. Тоді він іде, та й приводить сімох духів інших, лютіших за себе, — і входять вони та й живуть тут. І буде останнє людині тій гірше за перше…[3]Матвія 12:43-45.

  Ісус Христос
  •  

Переклад нового світу: Такий рід не змусиш вийти нічим, крім молитви.[4]
Переклад Огієнка: Цей рід не виходить інакше, як тільки від молитви та посту.[5]Марка 9:29.

  — Ісус Христос

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]

  • Біблія. Переклад нового світу. — Brooklyn, New York: Watch Tower Bible and Tract Society of New York, Inc, 2014. — 1797 с.
  • Біблія або Книги Святого Письма Старого й Нового Заповіту / Переклад проф. Івана Огієнка. — Київ: Українське Біблійне Товариство, 2009. — 1152 с. — ISBN 978-966-7136-96-3


Bookmark-new.svg