Перейти до вмісту

Луганськ

Матеріал з Вікіцитат

Цитати за темою: місто Луганськ.

Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:


Цитати

[ред.]
  •  

Степовий безмежний край!
Жовте поле, синє небо!
О Луганськ! Нас зустрічай!
Ми приїхали до тебе![1]

  Надія Дичка

Друга світова війна

[ред.]
  •  

І все ж відчувалося, що Україна ще не вмерла в душах багатьох людей. Якось в Луганську пішов до цирку. Факір показував різні фокуси: то голуба витягував з порожньої скриньки, то склянку, то ще щось. А в кінці витягнув хоруговку синьо-жовтого кольору. Мене це дуже потішило тоді: отже, Луганськ не безнадійний! [2]

  Євген Стахів

Комуністична окупація

[ред.]
  •  

Мої роки служби в Луганську мені показали, що є дуже багато людей, цілі покоління, які взагалі виросли без будь-якої присутності Церкви. [3]Перебував у Луганському (Ворошиловградському) ВВАУШі (вище військове авіаційне училище штурманівнів) на військовій службі фельдшером на межі 1980-тих та 1990-х [1]

  — Голова Української греко-католицької церкви Блаженнійший Святослав

Війна на сході України

[ред.]
  •  

 Не являється для нас Донбас сьогодні святинею. Не являється для нас Луганськ яким-небудь важливим символом. Саме тому ми можемо їх втратити[4].
  

  Дмитро Корчинський про російське вторгнення в Україну 2014 року
  •  

Ми шануємо відвагу та рішучість мешканців Донеччини та Луганщини, що забезпечили проведення виборів на частині дільниць.[5]Про вибори президента-2014.

 

We commend the courage and determination of those in Donetsk and Luhansk who ensured voting did take place in some precincts.

  — Держсекретар США Джон Керрі

Примітки

[ред.]