Обговорення користувача:Сергій Липко

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Запрошуємо до Вікіцитат!

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Signature button.png

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Свої питання, побажання, пропозиції Ви можете помістити у Кнайпі.

Ви можете допомогти поліпшити статті, додавши нові цитати, посилання на надійні джерела. Матеріал без джерел може бути підданний сумніву та вилучений.

--Dimant (обговорення) 15:15, 22 серпня 2014 (UTC)

Чаклун та сфера[ред.]

привіт. перепрошую, що турбую. а звідки Ви цитати брали? із паперової книги, яку тримали у руках? якщо так — гарно було б параметри видання вказайти. й сторінки. якщо ні — лінк на джерело було б добре --アンタナナ 00:01, 4 лютого 2015 (UTC)

アンタナナ: скопійовано з рувікі у той момент, коли у мене поганий нет, інші сайти погано вантажаться, а вікіпроекти добре, (категорій ніяких не міг знайти, треба створювати, закреслено) категорії таки знайшов, правда інші, ніж у рос. статті, до речі, я написав запитання, чи є у Вікіцитатах Шаблон:Перекладена стаття?--Сергій Липко (обговорення) 01:35, 4 лютого 2015 (UTC)
П. С. Оформив джерело, з якого брав цитати, згідно з рос. версією.--Сергій Липко (обговорення) 02:36, 4 лютого 2015 (UTC)
Мабуть, мали на увазі правило «Статті Вікіпедії не можуть бути використані як джерела для інших її статей» (w:Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень). Тому я й статей не перекладаю, якщо первинного чи вторинного тексту на очі не бачив… --Friend (обговорення) 10:49, 4 лютого 2015 (UTC)
w:ВП:Переклад: «Сміливо перекладайте статті до українського розділу Вікіпедії з тих мов, які добре знаєте, посилаючись на оригінальну статтю та її версію на сторінці обговорення новоствореної статті. Пильнуйте, щоб стаття була підтверджена джерелами. Якщо використовуєте програми чи служби автоматичного перекладу, обов'язково ретельно перевіряйте отриманий таким чином переклад.» У Вікіцитатах взагалі усе спрощується, тому що тут можна не переживати за копіпаст, головне не забувати вказувати автора (якщо це не та особа, про яку написана стаття), джерело.--Сергій Липко (обговорення) 11:19, 4 лютого 2015 (UTC)
1. w:ВП:Переклад — це порада, яка, якщо не дотримано пункту «Пильнуйте, щоб стаття була підтверджена джерелами», порушує правило w:Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень. 2. Тому, будь ласка, турбуйтеся про посилання на джерела, аби цей проект не перетворився на безджерельний інформаційний смітник. --Friend (обговорення) 20:18, 4 лютого 2015 (UTC)

Зайва вікіфікація[ред.]

Дякую за вікіфікацію в численних статтях! Але у Вікіцитатах, як і у Вікіпедії, не варто, щоб кожне речення світилося різними кольораи, треба знати міру. Одне внутрішнє посилання в маленькій статті і 2-3 у великій — достатньо. --Friend (обговорення) 12:01, 8 лютого 2015 (UTC)

Friend, у Вікіпедії значно більше посилань, ніж 1-3, інакше це буде недостатня вікіфікація. Заходимо на будь-яку добру статтю у Вікіпедії, напр., w:Чорнобаївка (Білозерський район), скільки там лише у преамбулі вікіфіковано?--Сергій Липко (обговорення) 15:28, 8 лютого 2015 (UTC)
Одне внутрішнє посилання в маленькій статті і 2-3 у великій — достатньо у Вікіцитатах. Див. Мікеланджело Буонарроті. Бажаєте розпочати ширше обговорення, щоб визначити чи вікіфікувати всі головні посилання? :) --Friend (обговорення) 15:52, 8 лютого 2015 (UTC)
Friend, якщо тут треба змінити усталені традиції, тоді так, треба робити обговорення щодо цього питання, моя позиція, що важливі слова варто вікіфікувати: особливо укр. географічні назви (міста, країни), вікіпедійно значимі власні імена, професії, бо про кожну варто написати статтю (співак, музикант, поет, письменник, науковець, актор, будівельник, міліціонер...), якщо багато цитат, то вікіфувати одне слово на 2-3 цитати або на одну велику з кількох речень цитату, вікіфікувати банальні слова типу «життя», «людина», «праця», «день», «ніч» в останню чергу, якщо нема що вікіфікувати.--Сергій Липко (обговорення) 18:51, 8 лютого 2015 (UTC)
І ще одне: прошу Вас перед тим, як вилучати статті без джерел, спершу пошукати можливі джерела в неті...--Сергій Липко (обговорення) 19:09, 8 лютого 2015 (UTC)
Дякую Вам за ентузіазм, нам таких активних користувачів бракує, хоча є 10-15 людей, які деколи щось пишуть :) Переважно ставлю шаблон {{Без джерел}} і аж десь через рік (!), якщо ніхто не виправить і стаття маловажлива, тоді витираю цитати без джерел, або всю статтю, якщо там лише такі цитати. А якщо це відомі особи, як Роджер Бекон, Стецько Ярослав Семенович чи важливі теми, як Геній, тоді шаблон може роками висіти, допоки не прийде добра душа й не впорядкує… --Friend (обговорення) 19:39, 8 лютого 2015 (UTC)
Friend, перед видаленням конкретних статей пишіть мені тут порціями, напр., по 5 штук, я спробую щось пошукати і, звичайно, зверну увагу на Категорія:Статті без посилань на джерела. Плани розвитку Вікіпедії і головних супутніх проектів написав у себе на сторінці та кнайпі.--Сергій Липко (обговорення) 20:12, 8 лютого 2015 (UTC)

Мексика та свинець[ред.]

Доброго вечора! На рахунок таких [1] [2] редагувань, які червонять і не обов'язково додають сенсу й естетики… то домовмося, що Ви створюєте статті про Мексику і свинець, а інакше я відкочую подібну надмірну вікіфікацію як таку, що суперечать здоровому глузду. --Friend (обговорення) 22:13, 16 лютого 2015 (UTC)

Friend, чому у Вікіпедії це корисно, бо стимулює створення нових статей, а тут — ні?--Сергій Липко (обговорення) 23:13, 16 лютого 2015 (UTC)
От саме про тему свинець я хочу поговорити. Не кожне слово варте статті й не кожна тема має включати всі цитати, де згадане певне слово, наприклад, стіна, сходи, ніготь, чи стеля радше будуть беззмістовні: Вікіцитати:Чим не є Вікіцитати#Вікіцитати не словник. Почитаймо критерії значимості тематичних статей (de:Wikiquote:Thema) у Німецьких Вікіцитатах, де правила розроблені найкраще. Там наводять цитату «Зазвичай, у школі вступ до геометрії розрахований на те, щоб перетворити мозок молодих людей на камінь» (Der in der Schule übliche Einstieg in die Geometrie ist dazu angetan, das Hirn eines jungen Menschen in Stein zu verwandeln). Пишуть, що не можна робити вікіфікацію слова «мозок» у цій цитаті і не можна включати цитату до статті мозок, бо це лише слово для вираження думки, а не основна суть. Натомість суть вислову полягає в понятті «школа» чи «освіта». Те саме й зі свинцем у Ваших прикладах, бо з таким самим успіхом цитату Ліхтенберґа можна додати до статті золото. А в ній мова йде про дурість, а не про різні метали. Я також роблю подібні помилки [3], Вікіцитати ще лише розвиваються і треба разом виробити логічні, а не хаотичні, правила гри. --Friend (обговорення) 13:50, 17 лютого 2015 (UTC)
Friend, візьму до уваги Ваші зауваження. Стаття про свинець однозначно має бути, враховуючи використання у зброї. Цитати зі словосполученням «свинцева куля» можна наводити?..--Сергій Липко (обговорення) 14:03, 17 лютого 2015 (UTC)
Залежить від контексту. --Friend (обговорення) 14:27, 17 лютого 2015 (UTC)

Домашня робота[ред.]

Вітаю! Під час створення статей не забувайте виконувати й «домашню роботу» — відразу ставити у Вікіпедії посилання на Вікіцитати ([4]) --Friend (обговорення) 07:23, 24 лютого 2015 (UTC)

Friend, я й забув про обернений зв'язок. :) --Сергій Липко (обговорення) 22:24, 24 лютого 2015 (UTC)
Friend, а в дизамбігах у Вікіпедії можна ставити посилання на аналогічні статті у Вікіцитатах?--Сергій Липко (обговорення) 22:55, 24 лютого 2015 (UTC)

Залізо[ред.]

Та сама ситуація, що й зі свинцем. Стаття зовсім не про залізо і не може існувати в такому стані. --Friend (обговорення) 07:23, 24 лютого 2015 (UTC)

Friend, переробив.--Сергій Липко (обговорення) 22:24, 24 лютого 2015 (UTC)

Попередній перегляд[ред.]

Вітаю! Дуже незручно переглядати нові редагування, коли багато повторів тих самих дій. Можливо, краще натискати попередній перегляд, а не щоразу зберігати дрібні зміни? --Friend (обговорення) 00:02, 3 березня 2015 (UTC)

Добре, постараюся. Мені просто так було зручніше, бо якщо при перенесенні з джерела одразу всі цитати ставити, треба багато тексту редагувати, зайве видаляти, що скопіювало, шаблони до кожної цитати вставляти, попереднім переглядом користуюсь...--Сергій Липко (обговорення) 00:50, 3 березня 2015 (UTC)

К-ть статей[ред.]

Доброго вечора. Насправді їх 2484, треба буде якось написати в техпідтримку, щоб лічильник оновили. Можливо, він рахує колись витерті статті, не знаю. --Friend (обговорення) 23:56, 22 березня 2015 (UTC)

Я не знаю в чому там проблема у лічильнику, але така вже офіційна статистика від «Вікімедіа», аналогічна недостача є й в інших розділах, нехай вже буде, якщо Ви підозрюєте, що це за рахунок видалених статей, то маєте стимул відновити їх і привести у відповідність вимогам, хоча я сумніваюся, що причина в цьому, бо вже створював повторно статтю, яка була видалена через відсутність джерел, і зрозуміло було додано +1 у статистиці.--Сергій Липко (обговорення) 17:48, 23 березня 2015 (UTC)

список статей[ред.]

привіт, а для чого створені статті тримати на сторінці користувача? (чи ще десь). є ж внесок, де все можна побачити (бачила таке у декількох користувачів у різних проєктах, постійно хотіла розпитати для чого це, але якоь забувала…) --アンタナナ 20:58, 18 червня 2015 (UTC)

アンタナナ, привіт, мені так зручно, по-перше, не завжди можна через інструмент у внеску перейти до списку статей, він не завжди працює, як сьогодні у Вікіпедії, а я шукав недоопрацьовану статтю..., по-друге, у списку є статті, створені з перенаправлення, тобто типу я не першостворювач. :) Зазвичай, коли створюєш, пам'ятаєш приблизну послідовновність, що за чим, коли на виду, можна й заглянути, перші статті менш досконалі, можна доопрацювати, думаю над проектом вибраної статті, декотрі потім підтягнути, крім того, я беру шаблони, як оформляв попередні аналогічні статті (поняття, особи і т. д.).--Сергій Липко (обговорення) 21:20, 18 червня 2015 (UTC)

Перебийніс Євген Петрович[ред.]

А перенесіть сюди, будь ласка, статтю ru:Евгений Петрович Перебийнис. У мене там вже й оригінали є, і джерела українською вказано… Просто довго самому розбиратися з місцевими правилами оформлення та категоризації. --Yakiv Gluck (обговорення) 12:28, 19 серпня 2015 (UTC)

Yakiv Gluck, переніс, бажано все-таки додати вторинні джерела ще.--Сергій Липко (обговорення) 13:08, 19 серпня 2015 (UTC)

Печиво для вас![ред.]

Choco chip cookie.png Дякую Вам за активну участь у наповненні Вікіцитат чудовими статтями! --Dimant (обговорення) 18:26, 19 серпня 2015 (UTC)

Допоможіть врятувати статті[ред.]

Вікіцитати:Кандидати на вилучення - Арбеніна Діана Сергіївна Alice: Madness Returns. --DENAMAX (обговорення) 16:41, 14 грудня 2015 (UTC)

Так, я бачив, потім пошукаю джерела. Але можна просто й інші цитати навести з джерелами.--Сергій Липко (обговорення) 16:52, 14 грудня 2015 (UTC)

W[ред.]

Вітаю. Котра тут процедура вилучення сторінок? Наприклад цієї --Mr.Rivermen (обговорення) 18:32, 10 квітня 2016 (UTC)

Mr.Rivermen, заходите у Нові редагування, зверху там є основні обговорення і запити, якщо статтю номінувати на повільне вилучення, то Вилучення сторінок, якщо на швидке, то просто додати шаблон {{delete}}. У даному випадку я не бачу підстав, це важлива сторінка для укр. розділу, якщо не подобається банальна заїжджена цитата, то додайте щось оригінальне, персона надважлива для існування тут, я й сам планував додати трохи цитат, але просто руки не дійшли.--Сергій Липко (обговорення) 19:13, 10 квітня 2016 (UTC)
Мені чиїсь цяцянки наф не потрібні. Це простою мовою п...ж доки не буде виконано. Конкретизую - в проекті існують конкретні критерії щодо визначення та внесення цитат? --Mr.Rivermen (обговорення) 17:18, 12 квітня 2016 (UTC)
Так, є Вікіцитати:Правила, Вікіцитати:Чим не є Вікіцитати: «Цитата повинна бути нетривіальною (для поточних важливих виступів чи інтерв'ю існують Вікіновини), не занадто довгою (повні тексти вільних творів доступні у проекті Вікіджерела), змістовною та з указаним джерелом», тобто цитата має бути оригінальною, більш-менш значимої особи, наведеною у ЗМІ, інших АД в ідеалі.--Сергій Липко (обговорення) 17:28, 12 квітня 2016 (UTC)
Зрозуміло. Фактично правилом є відсутність правил. ) Матиму на увазі коли викладатиму в цитати передвиборчу програму котрогось з відомих в країні політиків чи осіб --Mr.Rivermen (обговорення) 18:48, 12 квітня 2016 (UTC)

Про Луческу-молодшого[ред.]

Це те саме, якби стаття про Януковича-молодшого складалася з єдиної фрази «Мій батько досяг усього в Україні і тепер має заслужений відпочинок у Росії», чи Ступки-молодшого: «Мій батько — легенда театру». То ж не вносить нічого нового, так кожен син думає про батька. --Friend (обговорення) 18:33, 12 червня 2016 (UTC)

Friend, це не серйозно, чомусь я не бачив в останній час такої активної оперативної реакції на статті без джерел без повідомлення автора... :( бо я міг би додати цитат, як було із Мірчою.--Сергій Липко (обговорення) 19:59, 12 червня 2016 (UTC)

Дуже приємно[ред.]

Доброго дня. Мені дуже приємно від Вас отримати подяку. Тут на Вікіцитатах дуже хороша атмосфера. Я тут новачок, хоча в Вікі я 6 років.--Сергій1992 (обговорення) 21:19, 28 червня 2016 (UTC)

Радий, що Вам тут затишно, долучайтеся!) --Сергій Липко (обговорення) 21:23, 28 червня 2016 (UTC)

Джерело для Свободи людини[ред.]

Добрий вечір. Мені здається, несолідно цитувати Циати націоналістів та визначних людей Ураїни з ресурсу на домені io.ua :) --Friend (обговорення) 22:27, 6 липня 2016 (UTC)

Чому? Головне, що Ви не зможете видалити статтю :) і я знайшов джерело для усіх цитат Стецька, що дозволило прибрати шаблон. То можете пошукати кращі джерела, мій пошук показує, наче газета «День» бере у нас цитати і виставляє на головній...--Сергій Липко (обговорення) 23:30, 6 липня 2016 (UTC)

WII[ред.]

Було задіяно правило внутрішніх посиланнь. Котрими думками користувались ви? --Mr.Rivermen (обговорення) 10:31, 2 жовтня 2016 (UTC)

Mr.Rivermen, Ви забуваєте, що це Вікіцитати, зараз у статті жодного внутрішнього посилання (!) і вона не рахується у такому вигляді у офіційному списку статей, вікіфікація була адекватна і не надлишкова (лише 2 слова), бо вікіфікувала поняття, суть яких розкривалася у цитатах, даю Вам останній шанс — самим вікіфікувати статтю, як Вам подобається, і попереджую на правах адміна за такі дії, якщо не вікіфікуєте, я сам вікіфікую, але прошу не прибирати вікіфікацію.--Сергій Липко (обговорення) 10:48, 2 жовтня 2016 (UTC)
Зрозуміло. Не був в курсі тої специфіки проекту --Mr.Rivermen (обговорення) 16:31, 2 жовтня 2016 (UTC)

Пісні[ред.]

Чи можна наводити в цитатах повну пісню з фільму, наприклад w:Заплутана історія?--Similartothissimilartothat 21:36, 13 жовтня 2016 (UTC)

Similartothissimilartothat, ні, це порушення авторського права, можна кілька рядків, максимум 2 куплети або виділити кілька цитат по куплету, наприклад.--Сергій Липко (обговорення) 21:55, 13 жовтня 2016 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред.]

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

вікіфікатор ніхт?[ред.]

У цьому проекті не працює "вікіфікатор"? --Georg Urban (обговорення) 20:24, 24 травня 2017 (UTC)

Так, глючить і давно. :( --Сергій Липко (обговорення) 20:44, 24 травня 2017 (UTC)

ДЯКУЮ![ред.]

Дякую Вам за оцінку статті Сліпак Василь Ярославович! З повагою --Svitulja (обговорення) 16:04, 30 травня 2017 (UTC)

Svitulja, прошу, дякую Вам за величезний без сумніву внесок!--Сергій Липко (обговорення) 18:36, 30 травня 2017 (UTC)

Семюел Лірой Джексон[ред.]

Як це не містить це ж всесвітньо популярна фраза з кримінального чтива--NOSFERATU (обговорення) 16:44, 20 липня 2017 (UTC)

NOSFERATU, оформіть статтю, як і інші — преамбула, коротко про людину, посилання на Вікіпедію, цитата повинна бути з джерелом, примітки, категорії. Бо зараз це нестаття, яку легше вилучити і заново створити.--Сергій Липко (обговорення) 17:54, 20 липня 2017 (UTC)

Проблема із таблицею[ред.]

Привіт! Чи можна у цій статті в розділі «Цікаві факти» зменшити ширину перших стовпчиків? Вигляд не зовсім естетичний. З повагою, --Тарас Самборський (обговорення) 17:22, 11 жовтня 2017 (UTC)

Yes check.svg Зроблено, Тарас Самборський, привіт, оформив і тут, і у Вікіпедії.--Сергій Липко (обговорення) 18:29, 11 жовтня 2017 (UTC)

Посилання на сторонні ресурси[ред.]

Привіт, Сергію! Навіщо ти у цій статті до цитати Франка даєш лінки, хоча вислів вже підкріплений джерелом, а цитати із сайтів — неповні, ще й не є оригіналом, а третьосортним джерелом, яке не вказує, звідки бере інформацію. Для СЕО зайві лінки є шкідливими, адже через них сайт опускається нижче у пошуковій видачі. Навпаки, подібні ресурси повинні брати в нас цитати і посилатися на Вікіцитати. З повагою, --Тарас Самборський (обговорення) 21:03, 12 жовтня 2017 (UTC)

Тарас Самборський, бо глянь попереднє редагування, анонім додав ці обрізані цитати, для вікіпроектів не страшні твої пережживання, вони добре індексуються...--Сергій Липко (обговорення) 18:58, 16 жовтня 2017 (UTC)
Анонім додав два обрізані уривки. Ти повністю правильно зробив, що один із них видалив, бо він дублював вже наявну цитату, а другий залишив. Останній ти підтвердив лінком, а от перший вже мав джерело, причому дуже авторитетне. Яку функцію виконують посилання, які ти додав? --Тарас Самборський (обговорення) 21:19, 17 жовтня 2017 (UTC)
Тарас Самборський, щоб анонім, можливо, побачив, що є вже цей шмат тексту і знову не поставив, а також для Вікіцитат, як і для Вікіпедії важлива перевірність цитати, а з онлайн-джерелом це просто.--Сергій Липко (обговорення) 15:28, 18 жовтня 2017 (UTC)

Посилання на Вікіцитати у Вікіпедії[ред.]

Привіт, Сергію! Як зробити так, щоб у статтях Вікіпедії посилання на Вікіцитати були вгорі, а не внизу в розділі «Посилання»? Більше шансів, що відвідувачі будуть переходити на наш сайт Усмішка .--Тарас Самборський (обговорення) 13:38, 8 лютого 2018 (UTC)

Думаю, то буде криво, якщо штучно тулити шаблони прямо на початку статті. Достатньо, що в картці {{Особа}} у Вікіпедії посилання на цитати само підтягується з Вікіданих, як тільки тут створюють статтю. Наприклад, у статті w:Еміль-Огюст Шартьє. --Friend (обговорення) 13:56, 8 лютого 2018 (UTC)
Тарасе, привіт, Friend правий, зазвичай у статті Вікіпедії є 2 посилання, і це не панацея, треба далі створювати нові популярні статті, покращувати індексацію, вставляти приказки у різні статті, вікіфікувати, підготувати перенаправлення для бота цитати про футбол=>футбол...-Сергій Липко (обговорення) 06:18, 9 лютого 2018 (UTC)

проблема та пропозиція[ред.]

Доброго дня, шановний колего Сергію!

Вибачте, не звернувся до Вас ще вчора, щоб пояснити свою ідею, було вже опівночі, а пояснити потрібно докладно, ідеї зовсім нові і незвичні, навіть у англовікі не знаю аналогів цього, гадаю, ми перші.

Подививився Ваш глобальний ОЗ, з березня 2014, 46 168 редагувань, тут 20 тис., в укрвікі 14 тис. на commons 1541. Я у вікі з 2008 року. Тому, гадаю, легко порозуміємося.

Основні ідеї див. Адаптація до Вікіцитат Statement of principles, by Jimbo Wales та Обговорення Вікіцитат:Критерії значимості.

Проблема.

У Вікіпедії зараз немає бази для цитат та джерел, подібної до w:Commons, бази аудіо та відео. Шаблони w:Шаблон:книга, w:Шаблон:cite book, w:Шаблон:стаття тощо ставлять жорсткі рамки, індивідуальні на зразок w:Шаблон:ЕІУ взагалі є константами.

Поштовхом було те, що w:Шаблон:cite book не дає можливості розмістити w:Шаблон:не перекладено, див. diff 3 березня.

Вчора я тут глибоко копнув, щоб робити фундамент для грандіозних змін. Мрію, що колись зможемо запропонувати Фонду для рекомендацій іншим мовним розділам. Чи з пропозицією створення єдиної бази цитат, повний аналог Commons.

Але часу і сил обмаль, та й здоров'я у мій вік не те. Надія на те, що дехто зрозуміє і зацікавиться.

Не знаю, як звертатися до Вас - на ти, чи на Ви, по імені чи інакше. До мене можна як завгодно, аби чемно і на Ви, напр. по імені-батькові, а як потрібно швидко то взагалі лише пінгувати нікнейм.

Сподіваюся на розуміння та співпрацю.

З повагою,

Юрій Дзядик в) 10:55, 5 березня 2018 (UTC).

Дублювання категорій фільмів[ред.]

Привіт! Я помітив 2 схожі категорії Фільми за жанром та Фільми за жанрами. У Вікіпедії є перша. --Тарас Самборський (обговорення) 12:17, 10 березня 2018 (UTC)

Тарас Самборський, дякую, залишив першу, як у Вікіпедії, колись там (до 2013) була саме друга, але змінили, уніфікували.--Сергій Липко (обговорення) 20:07, 11 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред.]

WMF Surveys, 18:36, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред.]

WMF Surveys, 01:34, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред.]

WMF Surveys, 00:44, 20 квітня 2018 (UTC)

Дякую[ред.]

Сергій, приветствую! Во многом благодаря Вам, Вашему интервью, в январе запустили проект на языке саха. До общения с Вами как-то особо не приглядывался к проекту, а после понял, что он может быть очень востребованным вследствие потенциальной практической пользы и относительной простоты участия, что важно для новичков или, скажем, для изучающих язык. Пока нарабатываем очки для выхода из Инкубатора: https://incubator.wikimedia.org/wiki/Wq/sah Прошу заглядывать иногда. Можете высказать свое мнение: https://meta.wikimedia.org/wiki/Requests_for_new_languages/Wikiquote_Sakha --HalanTul (обговорення) 01:41, 20 травня 2018 (UTC)

HalanTul, круто, мені дуже приємно, буду заглядати у цей проект // круто, мне очень приятно, буду заглядывать в этот проект.--Сергій Липко (обговорення) 09:18, 20 травня 2018 (UTC)
Щире дякую! --HalanTul (обговорення) 00:43, 21 травня 2018 (UTC)

Категорія[ред.]

Доброго дня. Чому у сторінки Махарадзе Костянтин Іванович відсутні категорії «Народились» і «Померли». Водночас у сторінки Франтішек Планічка вони є. Це пов'язано з Вікіданими? Чи якась інша причина? Дякую. --Roman333 (обговорення) 16:26, 31 липня 2018 (UTC)

Roman333, саме так, приєднав статтю до відповідного елементу Вікіданих.--Сергій Липко (обговорення) 16:40, 31 липня 2018 (UTC)

Обговорення користувача:OneLittleMouse[ред.]

Прошу Вас захистити Обговорення користувача:OneLittleMouse. Частий вандалізм і активна війна правок. 2A04:9DC0:C1:38:0:0:0:2 14:55, 29 січня 2019 (UTC)

Свідки Єгови та єговісти[ред.]

Сергію, привіт! Дякую за твій внесок у розвиток статті Свідки Єгови. Сумнів у мене лише викликає перенаправлення на неї із Єговісти. Справа в тому, що у Вікіпедії, на яку я орієнтуюся, є 2 окремі статті: Свідки Єгови та Єговісти. Мова йде про релігійні організації, які мають різних засновників, виникли в різний час та місцевостях, з різними релігійними догматами, а їхні релігійні громади не пов'язані між собою. --Тарас Самборський (обговорення) 13:44, 17 березня 2019 (UTC)

Тарас Самборський, привіт! Там просто в різних розділах ті другі звуться Єговісти-іллінці, ілліністи, спірне питання, їх значно менше і зараз майже нема, тому бачу перевагу на боці Свідків Єгови. [5]--Сергій Липко (обговорення) 19:44, 17 березня 2019 (UTC)

Головна сторінка[ред.]

Вітаю. Можете захистити головну сторінку? Вона все-таки головна.--Dimon2711 (обговорення) 19:47, 19 березня 2019 (UTC)

Dimon2711, не бачу великого сенсу, нема вандалізму, достатньо теперішнього: «Дозволено тільки автопідтвердженим користувачам».--Сергій Липко (обговорення) 20:14, 19 березня 2019 (UTC)
Воно то так, але якщо він раптом станеться? У Вікімандрах, наприклад, ще 2013 захистили. Якщо вандалізму нема - добре, але від захисту гірше стати не може, бо усі зміни на головній робляться консенсусом, а активні адміністратори, які зможуть впровадити зміни є. Буде дуже не приємно, коли сторінку завандалять і купа людей побачать вандалізм одразу. Так, наприклад, AbuAbuba завантажив фото із голим Джастіном Бібером і розмістив через спеціальні шаблони на головній 7 проектів(!), через що його глобально заблокували. Але те фото там провисіло досить довго (десь 10 хв, а десь годину). Буде не дуже приємно, коли подібне станеться у Вікіцитатах.--Dimon2711 (обговорення) 20:47, 19 березня 2019 (UTC)
Dimon2711, тоді я звертаюся за консенсусом до адмінів: Base, Dimant, Friend, Pavlo Shevelo, Sergento. П.С. Не захищено повністю у Вікіпідручнику, Вікіджерелах, Вікіновинах, усьому Вікісховищі з 52 740 980 вільними для використання медіафайлами, усіх Вікіданих з 55 220 501 елементами даних.--Сергій Липко (обговорення) 21:29, 19 березня 2019 (UTC)
Ви, напевне, щось наплутали, бо у Вікіданих та Вікісховищі головна захищена.--Dimon2711 (обговорення) 21:34, 19 березня 2019 (UTC)
Dimon2711, «Дозволено тільки автопідтвердженим користувачам», я можу редагувати.--Сергій Липко (обговорення) 21:49, 19 березня 2019 (UTC)
Неможливо такого. Може ми про різні Вікідані говоримо. d:Wikidata:Main page. Її тільки адміни можуть редагувати.--Dimon2711 (обговорення) 21:52, 19 березня 2019 (UTC)
Dimon2711, я укрверсії можу редагувати, на які мене направляє: [6], [7].--Сергій Липко (обговорення) 22:01, 19 березня 2019 (UTC)

Заблоковані ІР[ред.]

Вітаю. Згідно ВП:БЛОК ІР-адреси не повинні блокуватися на термін понад 1 місяць. Натомість у Вікіцитатах є 2 ІР, які заблоковані вже протягом 12 років. Прошу їх розблокувати.--Dimon2711 (обговорення) 17:45, 20 березня 2019 (UTC)

Dimon2711, ок.--Сергій Липко (обговорення) 20:36, 20 березня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав[ред.]

Привіт, Сергію! На мою думку, занадто довга цитата у цій статті порушує авторські права. Що із цим робити? --Тарас Самборський (обговорення) 14:15, 20 лютого 2020 (UTC)

@Тарас Самборський: справедливо кажеш, треба розділити на кілька цитат, вибрати найцікавіше, найоригінальніше.--Сергій Липко (обговорення) 15:29, 20 лютого 2020 (UTC)