Перейти до вмісту

Гройсман Володимир Борисович

Матеріал з Вікіцитат
Володимир Гройсман
Стаття у Вікіпедії
Роботи у Вікіджерелах
Медіафайли у Вікісховищі

Гро́йсман Володи́мир Бори́сович (нар. 1978) — український державний і політичний діяч.

Цитати

[ред.]
  •  

Ми надамо всім регіонам України можливості розвиватися, приймати рішення на місцевому рівні, надавати послуги громадам, управляти охороною здоров'я, комунальним господарством, освітою, гуманітарною сферою не озираючись на столицю. І це стосується і Криму, і Заходу і Сходу України. Ми також виробимо ті фінансові інструменти, які дадуть можливість регіонам заробляти кошти і частину цих коштів залишати в себе для розвитку територій. Тобто все найцікавіше тільки починається для всіх територій. Довгоочікувана реформа, яка перетворить Україну на успішну європейську країну по суті і формі розпочалась зараз. Ви побачите, що ефект буде колосальним.[1]

  •  

Ми з вами виступаємо за сімейні цінності. Я чую якісь фейки, що в Україні можуть бути які-небудь одностатеві шлюби. Не дай Бог, щоб це відбулося. І ми ніколи не будемо це підтримувати[2].

  •  

Я не збираюся нікого обслуговувати, ніяких сильних світу цього. Тому я хочу працювати з людьми, які викликають довіру, а не відразу... Я ніколи не погоджуся бути головою Кабінету міністрів лузерів[3]. — Про своє можливе прем'єрство.

  •  

Сьогодні, 20 квітня 2016 року, запишіть: я не планую бути президентом України, у мене немає президентських амбіцій[4].

  •  

Я вважаю, що недоторканність в українському парламенті і для інших чиновників, вона їх роз’їдає зсередини. Вона дозволяє розширювати рамки і порушувати закон, за який все одно доведеться відповідати[5]Закликав депутатів прийняти рішення про скасування депутатської недоторканності.


Цитати про нього

[ред.]
  •  

Пане Гройсмане, вчіт мови, і тоді не доведесі скрізь з собов возити російських шпигунів.[6]Про перекладача Станіслава Єжова, якого підозрюють у шпигунстві.

  Майкл Щур

Примітки

[ред.]