Вікіцитати:Вибрані цитати

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до: навігація, пошук
Utmarkt Guld.svg
На цій сторінці відбувається обирання сторінок з вибраними цитатами, які спільнота визнала найкращими у Вікіцитатах. Ці цитати вирізняються достатнім обсягом, ілюстративністю, вказаними джерелами тощо.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний місяць, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її видалити, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за».

Періодичність надання статтям статусу вибраних цитат — 1 місяць. Щомісяця пропоновані статті із необхідним балансом голосів «За» набувають статусу вибраних, отримуючи спеціальний шаблон.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.


Правила і критерії


Кандидати[ред.]

Заявки подавайте у вигляді:

== [[Назва статті]] 1—0—0 ==
''Цитата на головну сторінку'': 
*{{За}}:
# 
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#
*'''Зауваження:'''

Сліпак Василь Ярославович 2—1—0[ред.]

Цитата на головну сторінку:

 • Symbol support vote.svg За:
 1. Висуваю статтю Svitulja, яка достатньо велика за обсягом, має багато цитат як Сліпака, так і про нього, єдине — ще треба краще оформити однакові посилання, трохи вікіфікувати.--Сергій Липко (обговорення) 12:55, 6 липня 2016 (UTC)
 2. Повністю погоджуюся із Сергієм. --Тарас Самборський (обговорення) 15:00, 18 липня 2016 (UTC)
 3. За. --Yakudza (обговорення) 22:44, 26 травня 2017 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Цитати незначимих осіб, братів, сестер, друзів я би вилучив — вони тільки для кількости. --Friend (обговорення) 12:16, 20 серпня 2016 (UTC)
  Svitulja, Ви згідні з вилученням цитат незначимих осіб?--Сергій Липко (обговорення) 02:09, 21 серпня 2016 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. Дякую Вам за зауваження! Але не збирала цитати для кількості. У кожній із них є щось, що характеризує Василя Сліпака.

До речі, Василь, як бачимо із матеріалу, не ділив людей на "значимих" і "незначимих"! Тому сАме висловлювання "незначимих осіб, братів, сестер, друзів" є цінними для пошановувачів його таланту, його особистості. Я би цього не вилучала! З повагою до Вас!--Svitulja (обговорення) 05:51, 21 серпня 2016 (UTC)