Вікіцитати:Вибрані цитати

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Utmarkt Guld.svg
На цій сторінці відбувається обирання сторінок з вибраними цитатами, які спільнота визнала найкращими у Вікіцитатах. Ці цитати вирізняються достатнім обсягом, ілюстративністю, вказаними джерелами тощо.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний місяць, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її видалити, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за».

Періодичність надання статтям статусу вибраних цитат — 1 місяць. Щомісяця пропоновані статті із необхідним балансом голосів «За» набувають статусу вибраних, отримуючи спеціальний шаблон.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.


Правила і критерії


Кандидати[ред.]

Заявки подавайте у вигляді:

== [[Назва статті]] 1—0—0 ==
''Цитата на головну сторінку'': 
*{{За}}:
# 
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#
*'''Зауваження:'''

Мина Мазайло 1—0—0[ред.]

Цитата на головну сторінку:

  • Symbol support vote.svg За:
  1. --Тарас Самборський (обговорення) 22:18, 29 січня 2021 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
  • Зауваження:
  1. Я б проголосувала, але в мене від цієї статті в теперішньому вигляді каша в голові: бо в ній змішано 2 статті — 1. про саму п'єсу + 2. про постановку «Березолю» (Цитати про актора Йосипа Гірняка та Реакція радянської влади). Я б їх розділила. А також діалоги ще виокремила по діях: З дії першої, другої, третьої. Хоч робота, загалом, гарна.--Alice Redhotroof (обговорення) 20:56, 3 лютого 2021 (UTC)
Yes check.svg Зроблено Діалоги поділив за діями. Зараз мудрую, що робити із цитатами про виставу Леся Курбаса. --Тарас Самборський (обговорення) 12:53, 6 лютого 2021 (UTC)
@Тарас Самборський: До Березолю, мабуть, теж. Він же грав п'єсу першим? --Alice Redhotroof (обговорення) 21:12, 25 лютого 2021 (UTC)