Перейти до вмісту

Morphine Suffering

Матеріал з Вікіцитат
Ця стаття належить до вибраних цитат україномовного розділу Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

«Morphine Suffering» — український металкор-гурт з Києва, заснований у 2008 році.

Цитати[ред.]

 •  

Найгострішою проблемою для нас завжди був склад. Причини, через які хлопці йшли — це шкідливі звички і елементарна лінь. Група — як човен, і в цьому човні повинні гребти всі.[1]Інтерв'ю для «Music Wall» (29 лютого 2012)

 

Самой острой проблемой для нас всегда был состав. Причины, по которым ребята уходили — это вредные привычки и элементарная лень. Группа — как лодка, и в этой лодке должны грести все.

  — Владислав Рильський
 •  

…в кожній групі повинен бути кістяк, і, якщо він у групи сформований і група знає, чого хоче і до чого прагнути, то зміни в складі не здатні перешкодити цьому![2]Інтерв'ю для молодіжного порталу «Пороги» (8 лютого 2013)

 

…в каждой группе должен быть костяк, и, если он у группы сформированный и группа знает, чего хочет и к чему стремиться, то смены в составе не способны помешать этому!

  Респондент не зазначений
 •  

Не можу точно сказати, чи була спочатку якась ідея у гурту. Мабуть, усі хотіли виступати на великих сценах, збирати стадіони, але, як це відбувається і як до цього дійти, звісно ж, ніхто не знав, як це часто буває. Але зараз, я можу сказати, що ми граємо не порожню музику, ми хочемо своїми текстами донести до слухача сенс. Саме тому, ми співаємо на нашій рідній українській мові, задля того, щоб більше аудиторії розуміло його важливість.[3]Інтерв'ю для журналу «КРОК У ROCK» (13 березня 2013)

  — Владислав Рильський
 •  

Що ж, окрім того, що ми музиканти, ми ще і друзі, отже, у нас завжди знайдуться теми для розмов. Щодо розваг — ми дуже полюбляємо екстрім. У будь-якому місті, у якому ми буваємо, ми стараємось зробити щось екстремальне. Наприклад, полюбляємо ходити у лунапарки, на якісь горки, качелі.Особливо, якщо десь є водоймище, ми йдемо та купаємося, якщо гори — ми йдемо в гори. Тобто, ми любимо розваги, котрі пов’язані зі спортом.[3]Інтерв'ю для журналу «КРОК У ROCK»

  — Владислав Рильський
 •  

Стараємося завжди возити із собою позитив та гарний настрій. Ось наш єдиний талісман.[3]Інтерв'ю для журналу «КРОК У ROCK»

  — Владислав Рильський
 •  

Часто батьки та суспільство нав’язує нам те, що потрібно робити. І ми навіть не підозрюємо, що ми живемо під чиїмось жорстким керівництвом. Потрібно бути собою, йти до мети та жити щасливо. «Краще жити а не бути!»[3]Інтерв'ю для журналу «КРОК У ROCK»

  — Владислав Рильський
 •  

Наші цілі — в той же час наші мрії. Ми займаємося своєю улюбленою справою. У будь-якої людини є покликання. Хтось геолог, хтось будівельник, хтось бізнесмен, а ми — музиканти. У кожного з нас є інша професія, але музика є улюбленою справою кожного.[4]Інтерв'ю для «RockYou»

 

Наши цели — в то же время наши мечты. Мы занимаемся своим любимым делом. У любого человека есть призвание. Кто-то геолог, кто-то строитель, кто-то бизнесмен, а мы — музыканты. У каждого из нас есть другая профессия, но музыка является любимым делом каждого.

  — Владислав Рильський
 •  

Змінювати серця людей, наділяти їх вірою, впевненістю в собі, позитивними емоціями — наша головна мета. Звичайно, ми хочемо донести нашу музику до кожного рокера в усьому світі. Тому виступи з концертами по всьому світу, напевно, і є нашою глобальною метою.[4]Інтерв'ю для «RockYou»

 

Менять сердца людей, наделять их верой, уверенностью в себе, положительными эмоциями — наша главная цель. Конечно, мы хотим донести нашу музыку до каждого рокера во всем мире. Поэтому выступления с концертами по всему миру, наверное, и являются нашей глобальной целью.

  — Владислав Рильський
 •  

Я не можу сказати, звичайно, що зараз ніхто ні ковтка не може собі дозволити. У свято або після концерту трохи випити — це може бути. Ми з барабанщиком Олексієм Шатохіним не вживаємо взагалі. Інші хлопці ведуть звичайний спосіб життя. Не курить дійсно ніхто.[4]Інтерв'ю для «RockYou» (про вживання алкоголю та куріння)

 

Я не могу сказать, конечно, что сейчас никто ни глотка не может себе позволить. В праздник или после концерта чуть-чуть выпить — это может быть. Мы с барабанщиком Алексеем Шатохиным не употребляем вообще. Остальные ребята ведут обычный образ жизни. Не курит действительно никто.

  — Владислав Рильський
 •  

Найголовніше в цьому концерті — це люди. Люди, які прийшли, та люди, які працювали над шоу. Одні б ми не справилися. Це — велика команда людей. Звукорежисери, режисери по світлу, техніки, ЗМІ, друзі, всякого роду підтримка.[5]Про виступ в «Atlas»

  — Владислав Рильський
 •  

Коли люди стараються і багато працюють — вони отримують те, що заслуговують. Як би пафосно це не звучало.[6]Інтерв'ю для «Daily Metal» (9 грудня 2015)

 

Когда люди стараются и много работают — они получают то, что заслуживают. Как бы пафосно это не звучало.

  — Андрій Герасименко
 •  

Всі тексти наших пісень побудовані на особистому досвіді, на нашому баченні реальності і майбутнього. При цьому, ми хочемо не тільки виявити проблему, але і показати вихід з неї. Ми хочемо вивести з депресії, дати надію, що все буде добре і треба вірити в себе.[7]Інтерв'ю для «Rok.Kiev.Ua» (6 травня 2016)

 

Все тексты наших песен построены на личном опыте, на нашем видении реальности и будущего. При этом, мы хотим не только выявить проблему, но и показать выход из нее. Мы хотим вывести из депрессии, дать надежду, что все будет хорошо и надо верить в себя.

  — Владислав Рильський
 •  

Алкоголь допомагає втекти від проблем замість того, щоб зустрітися з ними віч-на-віч і побороти їх.[7]Інтерв'ю для «Rok.Kiev.Ua»

 

Алкоголь помогает убежать от проблем вместо того, чтобы встретится с ними лицом к лицу и побороть их.

  — Владислав Рильський
 •  

…ми стараємося ходити, якщо хтось із відомих музикантів приїжджає. Це все досвід, розширення горизонтів і натхнення.[8]Інтерв'ю для «Daily Metal» (про відвідування концертів інших музикантів; 21 травня 2016)

  — Владислав Рильський

З композицій[ред.]

«Заплати и сдохни»[ред.]

 •  

Кохання стало в нас товаром,
Хто має гроші — його в нього навалом.[9]«Свиняча пика»

 •  

Шансон, наркотики та блядство
В нас тепер значне багатство.[9]«Свиняча пика»

«Світло не згасне»[ред.]

 •  

Забудь усе…
Уже не повернути…
Та пам'ятай завжди:
Краще жити, а не бути![10]«Ну скільки ще»

 •  

Живеш ти не даремно —
Твоє життя у твоїх руках![10]«Тане сніг»

 •  

Я надто довго жив у раю,
Щоб повертатися в пекло![10]«Залізна голова»

 •  

Земля уже втомилася
Від недуги,
Що носить назву «Люди»,
«Люди»!..[10]«Світло не згасне»

 •  

На гору кам'яну
Я з вітром донесусь!
Надіюсь, не загублю
Себе в дорозі![10]«Білий ангел»

«Пам'ятай хто є ти»[ред.]

 •  

Останній крок — це відстань до зірок![11]«Останній крок»

 •  

Хай кожен знає, що можливо
Врятувати цілий світ!
Достатньо просто покохати
Рідну землю — серця цвіт.[11]«Поет»

 •  

Нехай хтось сказав, що виходу немає,
Просто забий на всю цю маячню![12]«Этой ночью»

 

Пусть кто-то сказал, что выхода нет
Просто забей на весь этот бред!

Про гурт[ред.]

 •  

Я вже раніше говорив про «Морфінів», що вони дуже професійно підходять до виступів. В них дуже добре налаштована командна робота та поведінка на сцені, а це дуже архіважливо. Крім того, в них є класна штука — банери. Це те, що одразу кидається в очі, загальна картинка. І ще — пісні MS вже підспівують, знають напам'ять дуже-дуже-дуже багато людей. І «Морфіни» завжди дуже щедрі на подарунки — кидають медіатори, палички, роздають сет-лісти.[5]Про виступ в «Atlas»

  — Ілля Ярема
 •  

Morphine Suffering, безперечно, один з найпопулярніших та найякісніших гуртів української метал-сцени. Проте ніхто й сперечатися не буде про те, що їхня найбільша, так би мовити, фішка — це спілкування з фанатами.[13]

  — Helle Danova
 •  

Як добре, що вони співають українською, адже так і було чути як зал гучно співає майже кожну пісню з ними.[14]Про виступ на фестивалі «Завантаження»

  — Сергій Сухоротюк

Примітки[ред.]

 1. Angie. Morphine Suffering: «Группа как лодка, и в этой лодке должны грести все» // Music Wall — Переглянуто: 8 червня 2016
 2. Клименко А. Киевская группа «Morphine Suffering»: «Жить нужно своей головой, а не головой тех, кто нам диктует, как жить» // Пороги — Переглянуто: 8 червня 2016
 3. а б в г Буняк М. Інтерв’ю з гітаристом Morphine Suffering // КРОК У ROCK — Переглянуто: 8 червня 2016
 4. а б в Сойникова Р. Владислав Рыльский (Morphine Suffering): «Я всегда говорю, что мы котики, что мы хорошие» // RockYou — Переглянуто: 8 червня 2016
 5. а б Конопацька С. MORPHINE SUFFERING: НОВИЙ АЛЬБОМ І БАГАТО КОНФЕТТІ // Daily Metal — Переглянуто: 8 червня 2016
 6. Деметер Н. MORPHINE SUFFERING: КОГДА ЛЮДИ СТАРАЮТСЯ И МНОГО РАБОТАЮТ - ОНИ ПОЛУЧАЮТ, ТО ЧТО ЗАСЛУЖИВАЮТ // Daily Metal — Переглянуто: 8 червня 2016
 7. а б Ярко К. MORPHINE SUFFERING: "Похоже, мы на верном пути". // Rok.Kiev.Ua — Переглянуто: 8 червня 2016
 8. Рідкоус М. MORPHINE SUFFERING: ПЕРЕД КОНЦЕРТАМИ МОЖЕМО ПРАЦЮВАТИ З 5 РАНКУ І ДО НОЧІ // Daily Metal — Переглянуто: 8 червня 2016
 9. а б Morphine Suffering Свиняча Пика // altwall.net — Переглянуто: 7 червня 2016
 10. а б в г д Альбом "Світло не згасне" - Morphine Suffering // pisni.org.ua — Переглянуто: 22 травня 2016
 11. а б Альбом "Пам'ятай хто є ти" - Morphine Suffering // pisni.org.ua — Переглянуто: 22 травня 2016
 12. Morphine Suffering Этой Ночью // altwall.net — Переглянуто: 7 червня 2016
 13. Helle Danova. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ MORPHINE SUFFERING // Daily Metal — Переглянуто: 8 червня 2016
 14. Сухоротюк С. ПЕРЕВТІЛЕННЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ, АБО ПОДАЛІ ВІД "СОВКОВИХ ЦІННОСТЕЙ" // Daily Metal — Переглянуто: 8 червня 2016