Перейти до вмісту

Федоров Леонід Валентинович

Матеріал з Вікіцитат
Федоров Леонід Валентинович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Леонід Валентинович Федоров (рос. Леони́д Валенти́нович Фёдоров, 8 січня 1963, Ленінград) — російський рок-музикант, композитор, продюсер, лідер гурту «АукцЫон».

Цитати[ред.]

  •  

Історія наша — постійний Авакум, суцільний розкол. Росія останні 700 років кожне століття в 14-му році воювала. Чому ж тут дивуватися. А риторика пригнічує — якісь комсомольські агітки навкруги. Я не про окремих людей, я про загальний тон. Ти можеш схвалювати чи ні, але всі тексти виглядають так само, як у рідних «Совєтів». Я терпіти совка не міг саме за стилістику, естетику і весь цей волапюк. Не терплю стадну естетику, будь вона совкова або гітлерівська, все одно. І раптом вся ця шизня знову полізла. Причому з обох сторін, американської, умовно кажучи, і нашої, — дурна і брехлива шизня, інших слів не можу знайти. Подивися на цих президентів, Бушів і Обам. Благодушність до них ніяк не застосовується, стільки крові лилося і ллється у всьому світі при їх патронажі. Лівія, Сирія, Єгипет, Ірак — і планів величезна кількість. Янукович мале ягня поруч з вовками світу.

 

История наша — постоянный Аввакум, сплошной раскол. Россия последние 700 лет каждый век в 14-м году воевала. Чему ж тут удивляться. А риторика удручает — какие-то комсомольские агитки кругом. Я не об отдельных людях, я об общем тоне. Ты можешь одобрять или нет, но все тексты выглядят так же, как в родных Советах. Я терпеть совка не мог именно за стилистику, эстетику и весь этот волапюк. Не терплю стадную эстетику, будь она совковая или гитлеровская, все равно. И вдруг вся эта шизня опять полезла. Причем с обеих сторон, американской, условно говоря, и нашей, - глупая и лживая шизня, других слов не могу найти. Посмотри на этих президентов, Бушей и Обам. Благодушие к ним никак не применимо, столько кровищи лилось и льется во всем мире при их патронаже. Ливия, Сирия, Египет, Ирак - и планов громадье. Янукович мелкий ягненок рядом с волками мира[1].

  •  

Саме дурість привела до розвалу величезної країни в центрі Європи. Розсипалася як картковий будиночок. Ніхто уваги не звертає, а людей вбили в масовій кількості відразу і продовжують вбивати. Ні за кого, ні за тих, що відокремилися, ні за самостійних я ніколи не буду. Подивіться на ці обличчя у владі і на упирів, що намагаються вскочити у владу за всяку ціну. А навколо божевілля, це точно. Люди, з якими давно спілкуєшся, раптом несуть повну ахінею на рівні «ми сміло в бій підем за владу Рад і як один помремо». За що за це помремо? Почитайте, погортайте тексти XX століття, все це було вже.

 

Именно глупость привела к развалу огромной страны в центре Европы. Рассыпалась как карточный домик. Никто внимания не обращает, а людей убили в массовом количестве сразу и продолжают убивать. Ни за кого, ни за отделившихся, ни за самостийных я никогда не буду. Посмотрите на эти лица во власти и на упырей, пытающихся впрыгнуть во власть любой ценой. А вокруг сумасшествие, это точно. Люди, с которыми давно общаешься, вдруг несут полную ахинею на уровне «мы смело в бой пойдем за власть Советов и как один умрем». За что за это умрем? Почитайте, полистайте тексты XX века, все это было уже[1].

  •  

Та й кому, власне, вигідний розвал України? Мені здається, тільки Америці це може бути вигідно, більше нікому. Так що все тут чомусь, і та й інша сторона, танцюють під американську дудку. Для мене це все загадково.

 

Да и кому, собственно, выгоден развал Украины? Мне кажется, только Америке это может быть выгодно, больше никому. Так что все тут почему-то, и та и другая сторона, пляшут под американскую дудку. Для меня это все загадочно[1].

  •  

Причина і в тому, що ніхто ніколи не вважав у нас Україну іншою державою. Грузію могли вважати, Естонію, а Україну ніколи іншою країною не вважали. «АукцЫон», починаючи з 1987 року, щороку виступав у Києві по кілька разів. Зараз перший рік, коли відмовилися від концерту. Тому що не хочемо бути заручниками ситуації ні з якого боку, не хочемо ніякого використання пропагандою обох сторін. Ми в Чечню ніколи не поїдемо, ми не поїдемо туди, де політика, влада і держава важливіше життя.

 

Причина и в том, что никто никогда не считал у нас Украину другим государством. Грузию могли считать, Эстонию, а Украину никогда иной страной не считали. «АукцЫон» начиная с 1987 года каждый год выступал в Киеве по нескольку раз. Сейчас первый год, когда отказались от концерта. Потому что не хотим быть заложниками ситуации ни с какой стороны, не хотим никакого использования пропагандой обеих сторон. Мы в Чечню никогда не поедем, мы не поедем туда, где политика, власть и государство важнее жизни[1].

  •  

У головах політиків все іржаве. Думають, тільки в наших пенатах, а насправді всюди обман і фальсифікація.

 

В головах политиков все ржавое. Думают, только в наших пенатах, а на самом деле везде обман и подлог[1].

  •  

Відверто кажучи, Путін розумніший за інших тільки тому, що не допускає моторошних боснійських і сербських варіантів. Але таких людей, як Вацлав Гавел, зовсім нема. Класичне розлучення словаків з чехами — світовий ідеал.

 

Откровенно говоря, Путин умнее других только потому, что не допускает жутких боснийских и сербских вариантов. Но таких людей, как Вацлав Гавел, совсем нет. Классический развод словаков с чехами — мировой идеал[1].

Примітки[ред.]