Перейти до вмісту

Політик

Матеріал з Вікіцитат
Виступ з місця депутата у Верховній Раді України
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Політик — особа, яка професійно займається політичною діяльністю, обіймає чи прагне до певної громадської посади. Як правило, нині політиків обирає електорат; на відміну від політиків, чиновників призначають.

Цитати

[ред.]
  •  

Політики все ще не зуміли зрозуміти, що атомне століття породило найнебезпечнішого диверсанта в історії планети — маленьку людину з важкою валізкою[1].

  Ян Флемінг
  •  

Справжній політик повинен так само, як і письменник, і поет, гостро відчувати час і епоху, звертатися не тільки до розуму, а й до сердець людей і ясно викладати свої думки. Невипадково депутати Держдуми пишуть свої вірші, і сьогодні ми їх почуємо. — Відкриваючи поетичний вечір, на якому прозвучали вірші депутатів Держдуми VI скликання.

 

Настоящий политик должен так же, как и писатель, и поэт, остро чувствовать время и эпоху, обращаться не только к разуму, но и к сердцам людей и ясно излагать свои мысли. Неслучайно депутаты Госдумы пишут свои стихи, и сегодня мы их услышим[2].

  Сергій Наришкін
  •  

У зовсім різних країнах […] виборець почав голосувати за людей, які саме говорять те, чого не можна. Але те, про що думають багато людей — і бояться сказати. Це не те щоб кандидат «проти всіх», це радше кандидат «а пішли би ви всі». (2018) — про новообраних лідерів Індії, США, Філіппін і Бразилії

 

В самых разных странах […] избиратель начал голосовать за людей, которые как раз говорят то, что нельзя. Но то, что думают многие — и боятся сказать. Это не то чтобы кандидат "против всех", это скорее кандидат "а пошли бы вы все".[3]

  — Дмитро Косирєв, російський політичний оглядач

Примітки

[ред.]