Вівця

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вівці
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Бара́н арі́йський, або бара́н сві́йський, або вівця́ сві́йська (Ovis aries) — вид ссавців з підродини козли, домашня жуйна парнокопитна тварина роду баранів. Походить від диких гірських баранів — муфлонів (Ovis ammon musimon) і архарів (Ovis ammon s.str.), що були приручені більш як 8 тисяч років тому.

Цитати[ред.]

  •  

Тоді вовк буде поряд з ягням, леопард лежатиме з козеням, а теля, лев і корова будуть разом, і мала дитина їх водитиме. Ведмедиця буде пастися з коровою, і їхні малята лежатимуть разом, а лев їстиме солому, наче бик. Немовля гратиметься над норою кобри, і дитина, віднята від грудей, простягне руку до кубла отруйної змії. Вони не чинитимуть шкоди і лиха на всій святій моїй горі, бо земля буде наповнена знанням про Єгову, як води наповнюють море.[1]Про Царство Боже. Ісаї 11:6-9.

  Пророк Ісая
  •  

Вовк та ягня будуть пастися разом, і лев їстиме солому, наче бик, а для змія поживою стане порох. Вони не будуть чинити лиха і нікому не завдаватимуть шкоди на всій святій моїй горі.[2]Про Царство Боже. Ісаї 65:25.

  Бог Єгова (Ягве)
  •  

Я — пастир добрий. Я знаю своїх овець, а вони знають мене, так само як Батько знає мене, а я знаю Батька. І я віддаю своє життя за овець.[3]Івана 10:14-15.

  Ісус Христос
  •  

Якби не паршива вівця, про що б тоді в отарі мекали[4]?

  Юрій Меліхов
  •  

В роботі — вівця, а за столом — тигр[5].

  Індійське прислів'я
  •  

Вівця, здихаючи, обіймає, палицю чабана[6].

  Караїмське прислів'я

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]

  • Біблія. Переклад нового світу. — Brooklyn, New York: Watch Tower Bible and Tract Society of New York, Inc, 2014. — 1797 с.


Bookmark-new.svg