Джо Байден

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Джо Байден
Joe Biden official portrait 2013.jpg
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Джозеф «Джо» Робінетт Байден молодший (Джо Байден; англ. Joseph "Joe" Robinette Biden, Jr.; нар. 1942) — американський політик.

Цитати[ред.]

  •  

Жодна країна не має права захоплювати землі іншої країни.[1]під час візиту до України (квітень 2014)

 

No nation has the right to simply grab land of another nation.

  •  

Американо-російські відносини не будуть розвиватися за рахунок відносин з Польщею чи Грузією.[2]березень 2011 року

  •  

Кремль боїться найбільше процвітаючої, демократичної, незалежної та зорієнтованої на реформи України, яку неможливо підкупити чи залякати. Це те, що Ви маєте продовжити будувати. Щоб Ваші друзі й родичі, які живуть у Росії, побачили, чого можливо досягти, коли країна проводить реальні реформи... Доки Ви маєте віру в те, що збудуєте демократичну, справедливу і процвітаючу Україну, — Ви ніколи не залишитеся на самоті. Америка та американський народ стоятимуть із Вами пліч-о-пліч[3]. — У відеозверненні до учасників Міжнародної конференції на підтримку України, 28.04.2015 р.

  •  

Росія сьогодні окупувала незалежну українську територію. США кажуть, що ніколи-ніколи-ніколи не визнають спроби Росії окупувати Крим. Немає виправдання таким діям[4].

  •  

Я знаю президента України добре... У моїй розмові з Янкеловичем, в останні кілька тижнів... — Обмовка щодо Януковича на конференції в США (грудень 2013 р.)[5][6]

 

I know the president of Ukraine well... In my conversation with Yankelovich, just in the past few weeks...

Примітки[ред.]