Перейти до вмісту

Дональд Трамп

Матеріал з Вікіцитат
Дональд Трамп
Стаття у Вікіпедії
Роботи у Вікіджерелах
Медіафайли у Вікісховищі

Дональд Джон Трамп (англ. Donald John Trump, нар. 1946) — американський підприємець, мільярдер, 45-й президент США.

Цитати[ред.]

  •  

Якнайшвидше перетворюйте ваші масштабні думки в масштабні дії. Не дозволяйте хибним відмовкам загальмувати вас. Відмовки — симптоми страху[1].

  •  

Хто, на вашу думку, краще представляв би США на переговорах проти Путіна, Ірану, Китаю тощо — Дональд Трамп чи Гілларі [Клінтон]? У когось залишились хоч найменші сумніви?[2]допис у Твіттері, 21.6.2015

 

Who would you rather have negotiating for the U.S. against Putin, Iran, China, etc., Donald Trump or Hillary? Is there even a little doubt?

  •  

Найперше заявляю, що, якщо мене оберуть президентом, я відмовлюся від зарплати, ясно[3][4][5]?

  •  

Гілларі казала, що зброя не робить тебе безпечним. Якщо вона дійсно вірить у це, то повинна вимагати, щоб її добре озброєні охоронці негайно роззброїлись! — допис у Фейсбук, 3.1.2016

 

Hillary said that guns don't keep you safe. If she really believes that she should demand that her heavily armed bodyguards quickly disarm!

  •  

Я можу встати посеред П'ятої Авеню і стріляти в людей, і я не втрачу прихильників[6][7][8].

  •  

Україна — країна, яка хвилює нас набагато менше, ніж інших членів НАТО, і тим не менше ми тягнемо все це на собі. Вони не роблять нічого. Чому не Німеччина відповідає за Україну від НАТО? Чому не інші країни, які знаходяться в безпосередній близькості від України, цим не займаються? Чому ми завжди ті, хто веде до потенційної Третьої світової війни з Росією[9]?

Про Дональда Трампа[ред.]

  •  

Трамп переміг не тому, що він Трамп, а тому, що він обіцяв і усіляко демонстрував, що він не є класичним політиком, він — інший. І тут був він республіканцем, чи демократом не має особливого значення. Він навіть своїх однопартійців заледве нагадує. Трамп жахливий, моторошний як з естетичної, так і політичної точки зору. Але він зміг достукатися до свого виборця, переконати його, що він свій хлопець[10].

  Ганс Ульрих Ґумбрехт
  •  

Трамп розпочав свій шлях у політику одразу після того, як Обама став президентом. Тоді Трамп був лідером групи, яка стверджувала, що Обама не народився у Сполучених Штатах. А для того, щоб бути президентом, ти маєш бути народжений у США. І коли він почав говорити ці речі, не багато людей вірили йому. 5 відсотків. Але він продовжував це повторювати з року в рік. Він продовжував повторювати ті ж речі, і крок за кроком все більше й більше людей починало йому вірити. [...] І наприкінці фактично вся країна повірила йому. Думаю, так можна вивчити урок маніпулювання публікою за допомогою брехні[11].

  Пол Остер
  •  

Після того, як Обама показав своє свідоцтво про народження, Трамп не вибачився за брехню, він сказав: «Ми більше про це не говоритимемо». Ось чому Трамп такий небезпечний. Він не хоче грати чесно, за правилами.
У цього чоловіка є один великий дар – його вміння керувати увагою. Він вміє змушувати людей дивитись на нього і слухати його. І в нього також є вміння говорити з сердитими людьми. Він зазирає їм в очі, і вони бачать, що він такий самий сердитий чоловік, як і вони. У ньому багато обурення проти світу й гонору. А вони також обурені й гонорові. І за це вони люблять його. Попри все[11].

  — Пол Остер
  •  

У Трампа справжній талант звертатись до найгіршого в людях. У нас усіх є хороші й погані імпульси. І хороший лідер – це той, хто звертається до найкращого в людях, а поганий – той, хто звертається до найгіршого. Що Трамп і робить. Я думаю, він та людина – що відчинила скриньку, з якої вирвались демони. І це дуже потворно. Він фактично проголошує неонацизм, адже расизм у США зараз став частиною державної політики. І це щось нове, чого у нас раніше не було[11].

  — Пол Остер

Див. також[ред.]

Примітки[ред.]