Дональд Трамп

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дональд Трамп
Donald Trump August 19, 2015.jpg
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії
Wikisource-logo.svg Роботи у Вікіджерелах
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Дональд Джон Трамп (англ. Donald John Trump, нар. 1946) — американський підприємець, мільярдер, 45-й президент США.

Цитати[ред.]

  •  

Якнайшвидше перетворюйте ваші масштабні думки в масштабні дії. Не дозволяйте хибним відмовкам загальмувати вас. Відмовки — симптоми страху[1].

  •  

Хто, на вашу думку, краще представляв би США на переговорах проти Путіна, Ірану, Китаю тощо — Дональд Трамп чи Гілларі [Клінтон]? У когось залишились хоч найменші сумніви?[2]допис у Твіттері, 21.6.2015

 

Who would you rather have negotiating for the U.S. against Putin, Iran, China, etc., Donald Trump or Hillary? Is there even a little doubt?

  •  

Найперше заявляю, що, якщо мене оберуть президентом, я відмовлюся від зарплати, ясно[3][4][5]?

  •  

Гілларі казала, що зброя не робить тебе безпечним. Якщо вона дійсно вірить у це, то повинна вимагати, щоб її добре озброєні охоронці негайно роззброїлись! — допис у Фейсбук, 3.1.2016

 

Hillary said that guns don't keep you safe. If she really believes that she should demand that her heavily armed bodyguards quickly disarm!

  •  

Я можу встати посеред П'ятої Авеню і стріляти в людей, і я не втрачу прихильників[6][7][8].

  •  

Україна — країна, яка хвилює нас набагато менше, ніж інших членів НАТО, і тим не менше ми тягнемо все це на собі. Вони не роблять нічого. Чому не Німеччина відповідає за Україну від НАТО? Чому не інші країни, які знаходяться в безпосередній близькості від України, цим не займаються? Чому ми завжди ті, хто веде до потенційної Третьої світової війни з Росією[9]?

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg