Перейти до вмісту

Мої думки тихі

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія

«Мої думки тихі» — український художній фільм — комедія молодого українського режисера Антоніо Лукіча. Прем'єра фільму у кінотеатрах України відбулась 16 січня 2020 року[1].

Цитати[ред.]

  •  

- Хочеться одного разу взяти і з'їсти горохового супу. І будь що буде.
- Мамо, не їж гороховий суп. Ніколи. А коли захочеться, телефонуй мені по Skype, і я тебе відмовлю їсти гороховий суп[2].

  — Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко
  •  

«Українські тварини тонко відчувають наближення потопу – у них в голосі тривога. А канадські – занадто ситі та задоволені. Вони нічого не бояться»[3]. — відповідь замовника звуків тварин для відеогри «Ноїв ковчег» Джеймса Ткачука з Канади головному героєві Максиму Ротту на пропозицію остарннього записати мукання корів і мекання кіз у Канаді.

  — Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко
  •  

- «Ага, так ти з молодим Бернардо зустрічаєш світанки? А тобі потрібен той, з ким ти можеш зустріти старість», – моралізує Вадим.

- «У мене навіть онуків немає, – парирує Галина. – А дивлячись на тебе, думаю, що я їх і не дочекаюся. Що може бути важливіше онуків?»

– «Творчість. Я – творець!» [3]. — розмова 25-річного Вадима Ротта з розлученою матір'ю.

  — Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко

Примітки[ред.]

  1. Радіо Свобода. Найочікуваніші українські фільми 2020 року (uk). Процитовано 2019-13-31.
  2. «Мої думки тихі»: український фільм, який змусить тебе сміятися до сліз і зателефонувати мамі
  3. а б Error on call to Template:cite web: Parameters url and title must be specified (ua) (2020-01-23). Процитовано 2021-01-03.