Пандемія коронавірусної хвороби 2019

Матеріал з Вікіцитат
(Перенаправлено з Пандемія Ковід)
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Пандемія коронавірусної хвороби 2019 розпочалася в місті Ухань у центральному Китаї.

Цитати[ред.]

  •  

Схоже на те, що дезінформація про новий вірус, відомий як COVID-19, поширюється більше та швидше, ніж сама інфекція.[1]

  — Клер Хукер, лекторка з охорони здоров'я та гуманітарних наук, Університет Сіднея
  •  

Ніхто навмисне сам не хоче бути хворим на цю недугу. Людина може навіть не знати, що вона є хворою. Не потрібно ставитися з упередженням до свого ближнього. Бо Слово Боже і заповідь любові до ближнього діють навіть під час епідемії.[2]

  Святослав (Шевчук)
  •  

Досвід Китаю показує, що непопулярні та жорсткі рішення долають вірус та рятують життя. Досвід інших країн показує, що м'якотілість та ліберальність є союзниками коронавірусу. Тому ми будемо діяти жорстко, невідкладно, можливо, непопулярно, але заради одного — життя і здоров'я українців.[3]«Звернення Володимира Зеленського щодо заходів, які допоможуть призупинити поширення коронавірусу».

  Володимир Зеленський
  •  

Біля пам'ятнику Сковороді на Подолі завжди стоять Свідки Єгови — гарно вбрані й культурні люди з візочком, на якому брошури і журнали. Сьогодні їх нема, уперше за багато років. Починаю хвилюватись за людство.[4]Допис у «Facebook» 16 березня 2020 року на початку пандемії COVID-19.

  Вахтанг Кіпіані
  •  

Гурт «Hardkiss» тепер має не сексуальну, а антигігієнічну назву. Бо що таке hardkiss під час епідемії — це коли коронавірусний молодик цілує пенсіонерку.[5]

  Майкл Щур
  •  

COVID-19 випробовує всіх нас і кожного, але не поступаймося та не відступаймо, бо пандемія не назавжди, і ми зможемо її пережити. Продовжуймо говорити життю «так»: «Так, я зможу», «так, я буду» і так далі. Жодний із нас не народжується зі страхом. Боятися ми вчимося протягом життя, а якщо так, то можна втратити оцю вивчену навичку боятися. Момент безпорадності можна використати по-різному. Наприклад, почати вчитися давати собі раду замість того, щоб судити когось, хто начебто винуватий у нашій ситуації[6].

  Едіт Єва Еґер

Примітки[ред.]