Вінтонів Роман Іванович

Матеріал з Вікіцитат
(Перенаправлено з Майкл Щур)
Роман Вінтонів
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Роман Іванович Вінтонів (1982) — український тележурналіст, актор, сценарист, музикант. Відомий українським глядачам під ім'ям свого гумористичного образу — Майкла Щура.

Цитати Майкла Щура[ред.]

 •  

Петро Порошенко — це як терористична організація Ісламська Держава, тільки хороша. Ісламська Держава полюбляє брати на себе відповідальність за все погане, навіть якщо жодної участі в цьому поганому не брала, а Петро Олексійович бере на себе відповідальність за все хороше, навіть якщо це хороше зроблене кимось іншим, саме виросло чи подарували японці. Отже, Петро Порошенко — це добрий ІДІЛ, що тероризує країну дрібними добрими справами.[1]

 •  

У Львові заборонили сміттєзвалище, а смітити не заборонили.[2]Про сміттєву кризу у Львові.

 •  

Місто Лева перетворюється на місто Зозулі: намагаються підкинути своє сміття іншим містам.[2]Про сміттєву кризу у Львові.

 •  

1% — це добре, якщо ти знежирене молоко, але Яценюк — політик.[3]Про рейтинг Арсенія Яценюка.

 •  

Пане Гройсмане, вчіт мови, і тоді не доведесі скрізь з собов возити російських шпигунів.[4]Про перекладача Станіслава Єжова, якого підозрюють у шпигунстві.

 •  

Якщо ви думаєте, що пишатисі літаком «Мрія», котрий було побудовано 1988 року,— це соромно, то подивіться на Возняка: він досі пишаєсі роботов у компанії «Apple», з якої звільнився ще за 3 роки до першого польоту «Мрії».[5]

 •  

Нагороджує не новими «айфонами» чи комп'ютерами, нагороджує грамотами. Одразу видно, що у Возняка українське коріння.[5]Коли Возняк нагороджував українських «білих» хакерів грамотами.

 •  

Закли́кав багато вчитися? Возняк? Уявляю, як це було: «Так, ми з Джобсом кинули свої університети не довчившись, але ви не повторюйте наших помилок. Воно вам треба? Ці мільярди доларів, революційні технології, улюблена справа життя — що це все важить без диплома IV рівня акредитації?»[5]Коли Возняк закли́кав студентів вчитися, а не витрачати час на розваги.

 •  

Конкурси забезпечило Міністерство культури, гостей розвозило Міністерство транспорту, а першу шлюбну ніч контролювало Міністерство охорони здоров'я, хоча в останньому і не було потреби, бо дружину обирали на відкритому тендері «ProZorro», а обітниці своїм підписом скріпив сам Президент.[6]Про весілля Олександра Луценка, сина Юрія Луценка, яке обслуговувало Управління державної безпеки.

 •  

Щойно ви побачили приклад невдалої зйомки Президента: дорогий ресторан, розмаїття елітних автівок, купа високопосадовців навколо. Нагадую, щоб зйомка Президента була вдалою, треба дотримуватиші важливого правила: «абсолютно випадково» зняти його біля супермаркета, куди він у футболці та джинсах прийшов за покупками, типу він один з нас, простий чувак.[6]Про присутність Петра Порошенка на весіллі Олександра Луценка — сина Юрія Луценка.

 •  

Гурт «Hardkiss» тепер має не сексуальну, а антигігієнічну назву. Бо що таке hardkiss під час епідемії — це коли коронавірусний молодик цілує пенсіонерку.[7]

Примітки[ред.]