Ані Лорак

Матеріал з Вікіцитат
Ані Лорак
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

А́ні Ло́рак (справжнє ім'я — Каролі́на Миросла́вівна Кує́к; нар. 27 вересня 1978, Кіцмань, Чернівецька область, Українська РСР) — українська співачка, Народна артистка України. Представляла Україну на конкурсі Євробачення 2008 у Белграді, де посіла 2-е місце.

Цитати[ред.]

  •  

Якщо відповідати не замислюючись, мій дім — сцена. Тому що я зараз як ніколи активно гастролюю, просто нон-стоп, весь час в роз'їздах: літаки, потяги, готелі, нові міста. Тому, коли виходжу на сцену — у свої декорації, зі своїми музикантами, — відчуваю: я вдома. Я з дитинства мріяла стати співачкою, їздити по різних містах і країнах з супершоу, дарувати людям свою музику. І тепер моя мрія збулася — я затребувана, хоча чудово розумію, яка це праця, як насправді непросто бути артистом. Але я не скаржуся. А якщо говорити конкретно, то мій будинок, звичайно, в Києві. Але якщо порахувати, скільки днів я була в своєму будинку за цей рік, вийде в сумі тижнів два.

 

Если отвечать не задумываясь, мой дом — сцена. Потому что я сейчас как никогда активно гастролирую, просто нон-стоп, все время в разъездах: самолеты, поезда, гостиницы, новые города. Поэтому, когда выхожу на сцену — в свои декорации, со своими музыкантами, — чувствую: я дома. Я с детства мечтала стать певицей, ездить по разным городам и странам с супершоу, дарить людям свою музыку. И теперь моя мечта сбылась — я востребована, хотя прекрасно понимаю, какой это труд, как на самом деле непросто быть артистом. Но я не жалуюсь. А если говорить конкретно, то мой дом, конечно, в Киеве. Но если посчитать, сколько дней я была в своем доме за этот год, получится в сумме недели две[1].

  •  

Я вважаю, що поганий мир краще доброї сварки. Я тільки за мир! Ніколи не буду закликати до бійки, до війни, бо це злочин проти всього живого, проти людей, це руйнує людину і планету Земля. І моя місія, як і будь-якого артиста, нести добро. Всі мої пісні — про кохання, вони наповнені виключно загальнолюдськими переживаннями. Я співаю на різних мовах — російською, англійською та, звичайно, українською. І знаєте, коли я в Росії співаю українські пісні, помічаю, що мені навіть аплодують голосніше — так мої глядачі висловлюють свою підтримку. Ось десять тисяч людей в Санкт-Петербурзі аплодували стоячи після блоку українських пісень Володимира Івасюка. Чому так? Тому що люди залучені в музику, в цей момент вони більше ні про що не думають — знаходяться на території мистецтва.

 

Я считаю, что плохой мир лучше доброй ссоры. Я только за мир! Никогда не буду призывать к драке, к войне, потому что это преступление против всего живого, против людей, это разрушает человека и планету Земля. И моя миссия, как и любого артиста, нести добро. Все мои песни — о любви, они наполнены исключительно общечеловеческими переживаниями. Я пою на разных языках — русском, английском и, конечно, на украинском. И знаете, когда я в России пою украинские песни, замечаю, что мне даже аплодируют громче — так мои зрители выражают свою поддержку. Вот десять тысяч человек в Санкт-Петербурге аплодировали стоя после блока украинских песен Владимира Ивасюка. Почему так? Потому что люди вовлечены в музыку, в этот момент они больше ни о чем не думают — находятся на территории искусства[1].

  •  

Я вірю, що всі люди з'являються на світ без краплі зла, хорошими, кожну дитину любить його мама. Потім ми зростаємо і щось ніби трапляється. Деякі потрапляють у полон бажань і просто не можуть впоратися з жагою влади, грошей і з іншими спокусами. Я читаю багато книг з філософії, психології і приходжу до висновку — на кожну людину у Бога є свій план. І все, що нам потрібно робити, так це кожен день намагатися бути краще, ніж учора.

 

Я верю, что все люди появляются на свет без капли зла, хорошими, каждого ребенка любит его мама. Потом мы вырастаем, и что-то как будто случается. Некоторые попадают в плен желаний и просто не могут справиться с жаждой власти, денег и с другими соблазнами. Я читаю много книг по философии, психологии и прихожу к выводу — на каждого человека у Бога есть свой план. И все, что нам нужно делать, так это каждый день стараться быть лучше, чем вчера[1].

  •  

Я була, є і буду громадянкою України. Україна — моя батьківщина, яка зараз хворіє. Батьківщину часто порівнюють з матір'ю. Скажіть, хіба можна кинути хвору матір? Можна тільки молитися про якнайшвидше її одужання.

 

Я была, есть и буду гражданкой Украины. Украина — моя родина, которая сейчас болеет. Родину часто сравнивают с матерью. Скажите, разве можно бросить больную мать? Можно только молиться о скорейшем ее выздоровлении[1].

Примітки[ред.]