Перейти до вмісту

Чаплін Всеволод Анатолійович

Матеріал з Вікіцитат
Протоієрей Всеволод Чаплін
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Всеволод Анатолійович Чаплін (нар. 1968, Москва) — священик Російської Православної Церкви, протоієрей; з 31 березня 2009 р. Голова Синодального відділу по взаємодії Церкви і суспільства Московського Патріархату, член Громадської палати Російської Федерації з 24 вересня 2009 р. Настоятель московського Храму Святителя Миколая на Трьох Горах.

Цитати[ред.]

  •  

Гуманізм — світогляд антигуманний.

 

Гуманизм — мировоззрение антигуманное[1].

  •  

Слово Сталінград вже живе життям, незалежним від імені Сталіна.

 

Слово Сталинград уже живет жизнью, независимой от имени Сталина[2].

  •  

Російська людина завжди розуміла, де розумна межа споживання, і, розуміючи цю межу, була щасливою набагато більше, ніж ті, хто нескінченно женеться за споживанням заради споживання.

 

Русский человек всегда понимал, где разумный предел потребления, и, понимая этот предел, был счастлив гораздо больше, чем те, кто бесконечно гонится за потреблением ради потребления[3].

  •  

Штучне переривання вагітності повинно сприйматися як абсолютне зло, а підтримка абортів з боку держави ставить питання про легітимність влади з моральної точки зору.

 

Искусственное прерывание беременности должно восприниматься как абсолютное зло, а поддержка абортов со стороны государства ставит вопрос о легитимности властей с нравственной точки зрения[4].

  •  

Нам потрібен новий російський, дагестанський, кавказький прорив — прорив у таку місію, яка допомогла б Росії змінити світ. На менші цілі ми не згодні, нам з меншими цілями завжди буде нудно. — На зустрічі з учасниками II Міжнародного міжрелігійного молодіжного форуму в Ізбербаші (Дагестан).

 

Нам нужен новый русский, дагестанский, кавказский прорыв — прорыв в такую миссию, которая помогла бы России изменить мир. На меньшие цели мы не согласны, нам с меньшими целями всегда будет скучно[5].

  •  

Нам потрібна Росія, в якій і православ'я, і інші релігії впливають морально на все, що відбувається в країні. Нам потрібна Свята Русь — не царство менеджерів і паскудників.

 

Нам нужна Россия, в которой и православие, и другие религии влияют нравственно на все, что происходит в стране. Нам нужна Святая Русь — не царство менеджеров и похабщиков[6].

  •  

Ми повинні тут, в Росії, здійснити кращі ідеали Святої Русі, халіфату, СРСР.

 

Мы должны здесь, в России, осуществить лучшие идеалы Святой Руси, халифата, СССР[7].

Примітки[ред.]