Православ'я

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Собор Святої Софії у Києві
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Православ'я або Православне християнство — збірний термін, який включає в себе Православну церкву та Давньосхідні православні церкви. Прихильники кожної групи називають свою власну групу просто «православні християни». У літургійних текстах вирази «православна віра» та «православні християни» зустрічаються також у римо- та греко-католиків.

Цитати[ред.]

  •  

Нам потрібна Росія, в якій і православ'я, і інші релігії впливають морально на все, що відбувається в країні. Нам потрібна Свята Русь — не царство менеджерів і паскудників.

 

Нам нужна Россия, в которой и православие, и другие религии влияют нравственно на все, что происходит в стране. Нам нужна Святая Русь — не царство менеджеров и похабщиков[1].

  Всеволод Чаплін
  •  

Сирія це, взагалі-то, свята земля. Це для нас є наша земля. Саме звідти прийшла до нас цивілізація. Не було б Сирії — не було б православ'я і не було б Русі[2].

  Семен Багдасаров
  •  

У нас дохристиянські православні жерці, які взяли в руки духовну владу, беруть побори за якусь ритуальність, що має бути закритою і незрозумілою.
 У них давно немає етичних бар'єрів, їм можна, наприклад, кидатися мобільними телефонами в журналістів, які ставлять незручні питання.[3]«Духовність релігії» («Жлобологія»)

  Юрій Андрухович

Примітки[ред.]

  1. Esquire. Цитата дня. 13/08/2015.
  2. НВ. Цитата дня. 2 Жовтня, 2015
  3. Андрухович Ю. Духовність релігії // Жлобологія: Мистецько-культурний проект / Автор та куратор проекту: Антін Мухарський. — Київ: Наш формат, 2013. — С. 15. — ISBN 978-966-97344-0-2.


Bookmark-new.svg