Сесілія Ахерн

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сесілія Ахерн
Cecelia Ahern-5185.jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Сесілія Ахерн (англ. Cecelia Ahern) — ірландська письменниця, авторка багатьох любовних романів; продюсерка і співавторка серіалу «Хто така Саманта?».

Цитати[ред.]

  •  

Мені подобається мріяти, розрізняти історії у своїй уяві, а потім записувати їх, щоб загубитися у створеній мною реальності. Водночас я дуже дисциплінована і вмію фокусуватися, тож коли розпочинаю щось, то обов’язково мушу завершити, це дуже допомагає мені у роботі[1]!

  •  

Ніхто не думає, як ви. Щойно це зрозумієте, ви – вже унікальні Пишіть про те, що торкає вас, що надає вам впевненості[1]!

  •  

Я думаю, що з роками я довела свою цінність як письменниці, продовжуючи досліджувати різні історії й розвиваючи свій власний стиль. Я думаю, що наразі це визнали не лише мої читачі, а й критики[1].

  •  

Я маю кінематографічний спосіб письма, можливо, тому мої історії так подобаються продюсерам. Мене захоплює писати сценарії та розробляти ідеї для телебачення, але коли я пишу роман — то я розглядаю його лише як роман[1].

  •  

Я переконана, що мій найбільший мотиватор — це пристрасть до того, що я роблю. Я обожнюю писати, я люблю розказувати історії, створювати персонажів та вибудовувати реальність для них.[1]

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg