Перейти до вмісту

Наришкін Сергій Євгенович

Матеріал з Вікіцитат
Наришкін Сергій Євгенович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Євгенович Наришкін (рос. Сергей Евгеньевич Нарышкин; нар. 27 жовтня 1954, Ленінград, РРФСР, СРСР) — російський державний діяч, голова Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації шостого скликання, голова Парламентських зборів Союзної держави. Член Вищої ради партії «Єдина Росія».

Цитати[ред.]

  •  

Справжній політик повинен так само, як і письменник, і поет, гостро відчувати час і епоху, звертатися не тільки до розуму, а й до сердець людей і ясно викладати свої думки. Невипадково депутати Держдуми пишуть свої вірші, і сьогодні ми їх почуємо. — Відкриваючи поетичний вечір, на якому прозвучали вірші депутатів Держдуми VI скликання.

 

Настоящий политик должен так же, как и писатель, и поэт, остро чувствовать время и эпоху, обращаться не только к разуму, но и к сердцам людей и ясно излагать свои мысли. Неслучайно депутаты Госдумы пишут свои стихи, и сегодня мы их услышим[1].

  •  

Ми всі пам'ятаємо, з чого починається Батьківщина — з картинки в твоєму букварі. Якщо підмінити рідний буквар націоналістичним сурогатом, то фашизм, на жаль, знову піднімає голову, і, на жаль, це відбувається зовсім близько від наших кордонів, у братській для нас країні.

 

Мы все помним, с чего начинается Родина — с картинки в твоем букваре. Если подменить родной букварь националистическим суррогатом, то фашизм, к сожалению, снова поднимает голову, и, к сожалению, это происходит совсем близко от наших границ, в братской для нас стране[2].

  •  

Сьогодні саме у Вашингтоні створюються і кордони, і стандарти дипломатичних непристойностей. — Про рішення американської влади з приводу візових обмежень для голови Ради Федерації Валентини Матвієнко.

 

Сегодня именно в Вашингтоне создаются и границы, и стандарты дипломатических неприличий[3].

  •  

Антиросійські санкції, я б сказав, підірвали навіть благополуччя всього західного світу.

 

Антироссийские санкции, я бы сказал, подорвали даже благополучие всего западного мира[4].

  •  

Як ви сказали, Росія зараз веде три війни — в тій чи іншій мірі бере участь в трьох збройних конфліктах[5].

Примітки[ред.]