Перейти до вмісту

Матвієнко Валентина Іванівна

Матеріал з Вікіцитат
Матвієнко Валентина Іванівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Матвієнко Валентина Іванівна (рос. Валентина Ивановна Матвиенко; нар. 7 квітня 1949, Шепетівка, Хмельницька область, Українська РСР, СРСР) — радянський і російський політик і дипломат українського походження. Голова Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації з 21 вересня 2011. Заступник Голови Уряду Російської Федерації в 1998–2003 роках, губернатор і голова Уряду Санкт-Петербурга в 2003–2011 роках.

Цитати

[ред.]
  •  

Стало модним винаходити протиставлення, протиріччя всередині нашої єдиної культури. Копатися у могутніх вікових коренях у пошуках прогнилих жолудів і дешевої популярності.

 

Стало модным изобретать противопоставления, противоречия внутри нашей единой культуры. Копаться у могучих вековых корней в поисках прогнивших желудей и дешевой популярности[1].

  •  

Санкції проти парламентаріїв, обраних громадянами своєї країни, за їхні політичні погляди в XXI столітті виглядають дикістю і нагадують середньовіччя. — Про відмову в отриманні візи в США.

 

Санкции против парламентариев, избранных гражданами своей страны, за их политические взгляды в XXI веке выглядят дикостью и напоминают средневековье[2].

  •  

Непросто зараз знаходити кваліфікованих фахівців в апарат Ради Федерації, тому що зарплата як і раніше залишається недостатньою як для Москви, так і для оплати висококваліфікованих фахівців.

 

Непросто сейчас находить квалифицированных специалистов в аппарат Совет Федерации, потому что зарплата по-прежнему остается недостаточной как для Москвы, так и для оплаты высококвалифицированных специалистов[3][4][5].

  •  

Вони створили міністерство щастя. Це, напевно, єдина країна, де є таке міністерство. Мені здається, таке міністерство було б дуже корисне і для Росії. — Після зустрічі з віце-президентом ОАЕ.

 

Они создали министерство счастья. Это, наверное, единственная страна, где есть такое министерство. Мне кажется, такое министерство было бы очень полезно и для России[6][7][8].

Примітки

[ред.]