Перейти до вмісту

Добкін Михайло Маркович

Матеріал з Вікіцитат
Михайло Добкін
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Михайло Маркович Добкін (нар. 1970) — український політик.

Цитати[ред.]

 •  

Трошки текст по-дебільному написаний.[1]

 

Немножко текст по-дебильному написан.

  — під час запису передвиборчого ролика, грудень 2005
 •  

Цей ідіотизм вже б'є через край. З такими психопатами соромно жити в одній країні. Треба скасовувати пакт Молотова-Ріббентропа! До біса цих ідіотів з їх трунами і сміттям в голові! Нехай забираються![2]стосовно труни, яку активісти автомайдану привезли до Межигір'я

 

Этот идиотизм уже бьет через край. С такими психопатами стыдно жить в одной стране. Надо отменять пакт Молотова - Риббентропа! К черту этих идиотов с их гробами и мусором в голове! Пусть проваливают!

 •  

Бувай, ПАОК! І грали як виродки, і поводилися як негідники. А президент у вас повний м…к.[3]щодо вильоту з Ліги чемпіонів УЄФА грецького клубу ПАОК

 

Пока ПАОК! И играли как уроды, и вели себя как негодяи. А президент у вас полный м…к.

 •  

Я готовий об'єднуватися з усіма. Можливо, крім Тягнибока, тому що в нього немає ніякого конструктиву. Заради того, щоб у країні був порядок і не гинули люди, я готовий об'єднуватися хоч із чортом лисим, хоч із Бабою Ягою.[4]

 •  

Мітингують за європейські цінності, а поводяться як монголо-татари — ламають огорожі, встановлюють намети-юрти і провокують міліцію. Дикуни. — Про початок Євромайдану.

 

Митингуют за европейские ценности, а ведут себя как монголо-татары — ломают ограждения, устанавливают палатки-юрты и провоцируют милицию. Дикари[5].

 •  

Як вони виглядають? Як ангели, з прекрасними обличчями і з дуже таким, знаєте, допитливим поглядом. Виявляють всіх порушників і спопеляють їх поглядом. — Про «тітушок».

 

Как они выглядят? Как ангелы, с прекрасными лицами и с очень таким, знаете, пытливым взором. Выявляют всех нарушителей и испепеляют их взглядом[5].

 •  

Ми повинні покликати видатних композиторів, музикантів, які працюють у різних філармоніях, художників, письменників, поетів — тих, хто може чітко сформулювати інтереси й ідеали тієї частини території, на якій вони проживають... І на цей круглий стіл ми повинні винести такий проект Конституції, який буде прийнятий раз і назавжди. — Про те, як писати нову Конституцію України.

 

Мы должны позвать выдающихся композиторов, музыкантов, которые работают в разных филармониях, художников, писателей, поэтов — тех, кто может четко сформулировать интересы и идеалы той части территории, на которой они проживают… И на этот круглый стол мы должны вынести такой проект Конституции, который будет принят раз и навсегда[5].

 •  

Спасибі російським журналістам за об'єктивне висвітлення подій в Україні. Завдяки Вашій роботі, позицію Південного Сходу України дізнався весь світ. — Про російську пропаганду на ТБ.

 

Спасибо российским журналистам за объективное освещение событий в Украине. Благодаря Вашей работе, позицию Юго-востока Украины узнал весь мир[5].

 •  

Якщо хочемо зберегти країну — необхідно на законодавчому рівні викорінити войовничу політику екстремістів, націоналістів і грантоїдів. ВО «Свобода» треба заборонити. За розпалювання міжнаціональної ворожнечі, за безлади в Києві, за нацистську ідеологію, за організацію масових заворушень. — Про те, як нам зберегти країну.

 

Если хотим сохранить страну - необходимо на законодательном уровне искоренить воинствующую политику экстремистов, националистов и грантоедов. ВО «Свобода» надо запретить. За разжигание межнациональной розни, за беспорядки в Киеве, за нацистскую идеологию, за организацию массовых беспорядков[5].

 •  

А взагалі — все символічно. Вперше застосували водомети саме на Водохреща! Вся нечисть святої води боїться. Ну що тут скажеш — Бог все бачить! — Про катування людей водометами на морозі.

 

А вообще — все символично. Впервые применили водометы именно на Крещение! Вся нечисть святой воды боится. Ну что тут скажешь — Бог все видит[5]!

 •  

Боягуз, Бовдур і Бувалий. Кращої характеристики і не придумаєш! — Про лідерів опозиції.

 

Трус, Балбес и Бывалый. Лучшей характеристики и не придумаешь[5]!

 •  

Вітаю з днем народження Бандери всіх зрадників, нацистів, фашистів і онуків поліцаїв. Гуляйте і веселіться. Але не довго, скоро вам... Молимося! За вас убогих! Що б вас Господь простив і не карав. — Про день народження Степана Бандери.

 

Поздравляю с днем рождения Бандеры всех предателей, нацистов, фашистов и внуков полицаев. Гуляйте и веселитесь. Но не долго, скоро вам... Молимся! За вас убогих! Что б вас Господь простил и не наказывал[5].

 •  

А цим виродкам аби кого-небудь очолити. Ви у людей запитали? Списки вони складають! Придурки! — Про створення всеукраїнського об'єднання «Майдан».

 

А этим уродам лишь бы кого-нибудь возглавить. Вы у людей спросили? Списки они составляют! Придурки[5]!

 •  

Опитування: кияни підтримують акції на Майдані. Значить і розруху підтримують. Треба переносити столицю до Харкова, як 19 грудня 1919 року. — Про те, як позбутися Майдану у столиці.

 

Опрос: киевляне поддерживают акции на Майдане. Значит и разруху поддерживают. Надо переносить столицу в Харьков, как 19 декабря 1919 года[5].

 •  

9 травня — День Перемоги! А Фаріон — фальшива, примітивна і садо-мазо. Це ж треба такою дебільною народитися[6]. — Відповідь на критику Іриною Фаріон свята 9 травня, 2013 р.

Примітки[ред.]