Данилко Андрій Михайлович

Матеріал з Вікіцитат
Андрій Данилко
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Андрі́й Миха́йлович Дани́лко (нар. 2 жовтня 1973, Полтава) — український комедійний актор, співак, сценарист, телеведучий, композитор. Народний артист України. Більше відомий українському глядачеві під ім'ям його сценічного образу — Вєрки Сердючки. Виступаючи в цьому образі, став відомий спочатку як комедійний актор, а пізніше і як співак.

Цитати[ред.]

  •  

Я знаю Кароліну тисячу років. Хто мені може заборонити з нею спілкуватися, якщо вона моя подруга? Я дивуюся, коли у нас не ставлять її в номінації, як ніби її немає. Це цькування, заказуха. Я не бачу злочину… Лорак виступає в Росії — це жахливо, а Порошенко має свою фабрику в Липецьку — цього ніхто не бачить. Вона — артист, а не політик. У неї зараз найкращий період, купа пропозицій в Росії, її нагороджують за пісні, у неї є своя публіка. Їй що, відмовитися і фарбувати паркани[1]?

  •  

Він мені багато разів снився, не можу згадати конкретну ситуацію, але це була не погана ситуація. З Януковичем я ніколи в житті не спілкувався, а з Путіним бачився один раз. У мене залишилося приємне відчуття[1]

  •  

…Це був 2004 рік. Якийсь саміт. Кучма і Путін. Я так розумію, що вони змучилися від нудних пісень, ми якось повеселили їх, і вони до мене підійшли і Путін сказав: «Андрій, спасибі, що ви нас порадували». Я помітив тоді, що він соромиться. Мене вразило, що він дуже невисокого зросту... Але приємна у житті людина. Він мені дуже нагадав мене самого, я теж так соромлюся[1]

  •  

Те, що зараз відбувається, для мене це не війна України з Росією. Я маю на увазі самі народи. Це війна інтересів, політиків, але тільки не людей[2].

  •  

Якщо виступати в Росії заборонено, так видайте закон, що це злочин. Тоді ніхто туди не поїде. Але коли є пропозиція виступити, наприклад, на дні народження, де є і українці, і росіяни, і євреї… Що тут такого? На що нашим артистам жити в Україні? Як їм зараз виживати? Ніхто не думав[2]?

  •  

Хоч не буде, вперше, відбір схожим на колгосп... І учасники якісь дивні завжди там брали участь... якісь: Тарас Торба, Микола Стицьків, група «Анжела»... і назви якісь такі дивні...[3]Про надії на зміни у національному українському відборі на конкурс «Євробачення» з 2016 р.

 

Хоть не будет, в первый раз, отбор похож на колхоз... И участники какие-то странные все время там участвовали... какие-то: Тарас Торба, Мыкола Стыцькив, группа «Анжела»... и названия такие какие-то странные...[4]

  •  

Ну, нехай вип'ють «Ново-Пасит» [заспокійливе[3]]. — Щодо ставлення Держдуми РФ до пісні Джамали «1944» як до «антиросійської».

 

Ну, пусть выпьют «Ново-Пассит».[5]

Примітки[ред.]