Гомосексуальність

Матеріал з Вікіцитат
(Перенаправлено з Гомосексуалізм)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прапор ЛГБТ
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:
Édouard-Henri Avril (19).jpg
Gustave Courbet - Le Sommeil (1866), Paris, Petit Palais.jpg

Гомосексуальність (за радянських часів — гомосексуалізм, грец. homois  подібний і лат. seksus — стать) за однією з двох основних версій — одна з форм сексуальної орієнтації людини, стан людини, яка пов'язує свою психоемоційну і сексуальну сферу із особами своєї статі, за другою версією збочена манера сексуальної поведінки, викликана або вродженими відхиленнями, або набутими схильностями способу життя.

Цитати[ред.]

  •  

Багато гомосексуалістів хочуть повернутися до нормального життя — стати гетеросексуалами.

 

Многие гомосексуалисты хотят вернуться к нормальной жизни — стать гетеросексуалами[1].

  Михайло Дегтярьов
  •  

Гомосексуальність у футболі демонструвати неможливо. У роздягальні багато тестостерону, ви живете в кімнатах разом, разом ходите в душ. Це складно, але це так. Я розумію біль і складність становища чоловіків, які здійснюють камінг-аут. Це справжній тест після багатьох років роботи над собою. Я дуже терпимий до цього. Коли я грав в Монпельє, то позував для журналу Têtu [журнал, орієнтований на ЛГБТ-аудиторію]. В «Арсеналі», коли мене попросили надіти райдужні шнурки на підтримку гей-спільноти, я зробив це. Але в футбольному світі щодо цього питання ще чекає багато роботи[2].

  Олів'є Жіру
  •  

Отож, сім'я у мене, клірика, є так само, як і в поганина. А якщо є, то призначене для когось іншого. Бо таке вже призначення сімені, щоб не залишатися там, де воно є, а щоб бути переданим іншому. Кому ж воно призначене і повинно бути передане? Ти вже, Юлію, навчи мене, як бути. Адже сім'я моє назовні проситься, і я не можу стриматись. Невже хочеш, щоб передав його розпусниці? Чи хочеш, щоб хлопцеві? Але і перше, і друге непристойне для християнина, а друге — ще і як рутенцеві.[3]Супліка Станіслава Оріховського Рутенця до Найвищого Понтифіка Юлія ІІІ про схвалення взятого шлюбу.

  Станіслав Оріховський
  •  

Якщо чоловік миє посуд, то з часом у нього виникає бажання голити ноги. А потім він починає штрикатися з іншими чоловіками.[4]«Інфоголік» (00:04:57-00:05:05).

  — Максим

Примітки[ред.]

  1. Esquire. Цитата дня. 27/08/2013.
  2. Жіру: Гомосексуальність у футболі демонструвати неможливо
  3. Оріховський С. Твори. Пер. з латинської та старопольської В. Д. Литвинова. — Київ: Дніпро, 2004. — С. 177-178. — ISBN 966-578-160-Х
  4. «Інфоголік» // Megogo.net. — Переглянуто: 11 лютого 2018


Bookmark-new.svg