Перейти до вмісту

Голлівуд

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:

Голлівуд (Hollywood) — один із районів Лос-Анджелеса. Знаменитий своїми кіностудіями, завдяки чому деколи терміном «Голлівуд» окреслююсь всю кіноіндустрію Сполучених Штатів.

Цитати

[ред.]
  •  

Зараз, останні 20 чи 30 років, фільми в Голлівуді роблять в основному правники та агенти.[1]

  Жан-Люк Годар, інтерв'ю 1994 року
  •  

Кожна країна має такий цирк, на який заслуговує. Іспанія — кориду. Італія — Католицьку Церкву. Америка — Голлівуд.[2]

 

Every country gets the circus it deserves. Spain gets bullfights. Italy gets the Catholic Church. America gets Hollywood.

  Еріка Йонг, американська письменниця
  •  

Голлівуд контролюють євреї. Він належить євреям і вони мали би проявляти більшу чутливість до людей, які страждають. Ми бачили нігера і макаронника. Ми бачили китайозу. Ми бачили вузькоокого небезпечного япошку. Ми бачили підступного філіппінця. Ми бачили все. Але ми ніколи не бачили жида, бо вони чудово знають, що це те місце, де треба зайняти кругову оборону.[3]

 

Hollywood is run by Jews. It's owned by Jews and they should have a greater sensitivity about the issue of people who are suffering. We've seen the nigger and the greaseball. We've seen the Chink. We've seen the slit-eyed dangerous Jap. We have seen the wily Filipino. We've seen everything. But we never saw the kike, because they knew perfectly well that that's where you draw the wagons around.

  Марлон Брандо під час шоу Ларрі Кінґа на CNN (1996)
  •  

Голлівуд — розум, честь і совість нашої епохи.[4]

  Михайло Задорнов
  •  

Я вражений людьми з Чикаґо. Голлівуд — це розкрутка, Нью-Йорк — це теревені, Чикаґо — це робота.[5]

  Майкл Дуглас
  •  

Найменше Голлівуд хоче, щоб ти змінювалася. Він завжди хоче, щоб у новому фільмі ти була в точності така ж, як в минулому. Поки Голлівуд не відпрацює тебе до кінця, він буде пропонувати тобі одне і те ж знову і знову. А коли ти підеш з екрану, він просто почне шукати тобі заміну[6].

  Сігурні Вівер

Примітки

[ред.]