Перейти до вмісту

Гей

Матеріал з Вікіцитат
Гей-пара
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Гей (від. англ. gay — радісний) — чоловік, що пов'язує свою психоемоційну і сексуальну сферу лише з чоловіками.

Цитати

[ред.]
  •  

Перед виборами мене запитали: чи може бути гей патріотом? Я сказав, що ні. Патріотом може бути тільки християнин, справжній патріот — той, хто вірить у Бога[1].

  Руслан Марцінків
  •  

Я не розповідав про це багатьом, а саме про те, що означає бути ґеєм. Бути ґеєм означає в певному сенсі бути упослідженим, але також відчувати коли чинять несправедливість людям, які були дискриміновані або були переслідувані через свою ідентичність. Той факт, що я зростав у сім’ї американця і європейки, не дозволяло дивитися на американську культуру як на абсолют. Я завжди знав, що є інша культура, і, наприклад, австрійську їжу я любив більше, ніж американську. Та сама ситуація з музикою. Тому, гадаю, я виріс з культурним релятивізмом, що, звісно, було підсилено моєю гомосексуальністю. Це був інший спосіб прийти до усвідомлення[2].

  Марк фон Гаґен
  •  

Я помітив, що навіть українці деколи намагаються дістати історичні постаті з шафи. Гоголь та Чайковський. Чи вони справді були українцями, чи вони були в українській коморі? Чайковський був геєм і Гоголь, скоріш за все, теж був ґеєм. А Грабович думає, що Шевченко й Українка були гомосексуальними. Вся Україна має щось гомосексуальне, хоча, звісно, я не хочу зайти задалеко. Ну, я справді думаю, що моє зацікавлення правами людини має щось спільне з тим, що я ґей. Не прямо, але опосередковано. А права людини, у якомусь сенсі, є центральною темою для України[2].

  — Марк фон Гаґен

Примітки

[ред.]