Перейти до вмісту

Кириленко В'ячеслав Анатолійович

Матеріал з Вікіцитат
(Перенаправлено з В'ячеслав Кириленко)
В'ячеслав Анатолійович Кириленко
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

В'ячесла́в Анато́лійович Кириле́нко (нар. 1968) — український політик, народний депутат України III–VIII скликань. З 2 грудня 2014 є віце-прем'єр-міністром з гуманітарних питань — міністром культури в другому уряді Арсенія Яценюка.

Цитати

[ред.]
  •  

Ми будемо заохочувати будь-які громадські ініціативи, пов’язані з очищенням України від пам’яток діячам комуністичного минулого.
Численні монументи, погруддя та інші подібні пам’ятки одіозним діячам тоталітарного режиму, які до того ж відсутні в Державному реєстрі нерухомих пам’яток України, не є об’єктами культурної спадщини ані національного, ані місцевого значення. Тому під охорону з боку держави вони не підпадають.
Держава не буде протидіяти, а навпаки, всіляко сприятиме будь-яким громадським ініціативам, які боротимуться за очищення України від цих реліктів тоталітарного минулого[1]. — 10 сiчня 2015 р.

  •  

Саме в цьому місці столиці починається вулиця Симона Петлюри. Вона йде від пам'ятника Щорсу до залізничного вокзалу... Чи cимволізує Щорс боротьбу українців за свободу у період 1917-1921 років? Знаєте, все ж таку боротьбу більше символізують Грушевський, Винниченко, Петлюра, багато інших[2]. — Про доцільність заміни пам'ятника Щорсу на бульварі Шевченка в Києві на пам'ятник Симону Петлюрі.

  •  

Польща виробляє багато серіалів, які є привабливими для української аудиторії. Тож ми хочемо купляти польські фільми і ми будемо це робити[3]. — В інтерв'ю польським ЗМІ.

  •  

Якщо дозволяти комуністам з червоними прапорами збиратися в центрі Києва, то навіщо було голосувати за закони про декомунізацію суспільства[4]? — У коментарі щодо заборони для КПУ акції в музеї Великої Вітчизняної війни, 30.04.2015 р.

  •  

Ми фіксуємо мовний режим національного фільму — це 100% українську мову, але якщо творча художня задумка вимагає цього, то може бути 80%[5].

Про Кириленка

[ред.]
  •  

Те, що сьогодні в цей переломний момент саме В'ячеслав Кириленко займається українською культурою, — це трагедія для української культури. Це специфічна людина, інопланетянин, він просто не розуміє, [що потрібно робити]. Це професійний комсомолець, тільки не комсомольський, а рухівський[6]?

  Ройтбурд Олександр Анатолійович

Примітки

[ред.]