Перейти до вмісту

Бурмака Марія Вікторівна

Матеріал з Вікіцитат
Бурмака Марія Вікторівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Марі́я Ві́кторівна Бурма́ка (нар. 16 червня 1970, Харків) — українська співачка, Народна артистка України, кандидат філологічних наук.

Цитати[ред.]

  •  

Ми кажемо, ми програли інформаційну війну. То, вот, власне ми і програли її тому, тому що все це російська попса і була та м'яка сила, насправді, яка була на нашій території, рекламувалася і показувалася для того, щоби ці східні території російських солдатів сприймали би як рідних. Насправді. Тому зараз в цій ситуації, коли ідеться війна, так казати не можна. Тобто, так казати не можна, що ми закриємо на це все очі, ви не популярні. Лише через те ми будемо зараз це показувати. Мені здається, що в цій ситуації свій інформаційний простір треба захищати або врешті-решт, ну, от є Національна рада. Вона повинна з цим розбиратись[1].

  •  

Вся історія України — це історія протистояння з північним сусідом. Нам не вірилося, що буде війна. Але вона готувалася давно. Засилля російської попси теж допомагало створити ілюзію, що ми одна країна. У нас створювався російський світ. Просто ще не вкладається в голові, що в ХХI столітті люди можуть стріляти в людей з «Градів», вбивати, катувати. Здавалося, все можна вирішити дипломатичним шляхом[1].

Примітки[ред.]