Інформаційна війна

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нарукавний шеврон частин ІПСО ЗС України.
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Інформаці́йна війна́ (англ. Information War) — використання і управління інформацією з метою набуття конкурентної переваги над супротивником.
Інформаційна війна може включати в себе: збір тактичної інформації; забезпечення безпеки власних інформаційних ресурсів; поширення пропаганди або дезінформації, щоб деморалізувати військо та населення ворога; підрив якості інформації супротивника і попередження можливості збору інформації супротивником.
Часто інформаційна війна ведеться в комплексі з кібер- та психологічною війнами з метою ширшого охоплення цілей, із залученням радіоелектронної боротьби та мережевих технологій.

Цитати[ред.]

  •  

Як відомо, молодь у нас «косить від армії», але якщо її закликати займатися інформаційною війною — сидіти в комп'ютерах, брати участь в кібератаках, робити контент, поширювати його на різних мовах у світових мережах — в таких військах ніхто не відмовиться служити.

 

Как известно, молодежь у нас «косит от армии», но если ее призывать заниматься информационной войной — сидеть в компьютерах, участвовать в кибератаках, делать контент, распространять его на разных языках в мировых сетях — в таких войсках никто не откажется служить[1].

  Матвейчев Олег Анатолійович

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg