Анджеліна Джолі

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Анджеліна Джолі
Angelina Jolie 2 June 2014 (cropped).jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Анджелі́на Джо́лі Пітт (англ. Angelina Jolie Pitt; нар. 4 червня 1975, Лос-Анджелес, США) — американська акторка, фотомодель, режисер, посол доброї волі ООН, лауреат премії «Оскар» та трьох премій «Золотий глобус».

Цитати[ред.]

 •  

Божевільне кохання проходить швидко, кохання двох божевільних — ніколи[1]!

 
WikiQuote Laurel wreath green.png
Ця цитата була обрана цитатою дня 4 червня 2016 року.
 •  

Я думаю, що кожен підліток — герой. Коли ми молоді, ми відчуваємо стільки болю. Ходимо на навчання, як на війну. Люди підводять тебе постійно. Іноді дуже-дуже складно залишатися сильним, але ти мусиш[1].

 •  

Коли хтось любить тебе, і коли ти робиш когось щасливим, ти раптом починаєш відчувати себе найгарнішою людиною у світі[1].

 •  

Люди кажуть, що ти йдеш неправильним шляхом, коли це просто твій шлях[1].

 •  

Іноді я думаю, мій чоловік — такий приголомшливий, що я не знаю, чому він зі мною. Я не знаю, чи достатньо я хороша. Але якщо я роблю його щасливим, тоді це — все, чим я хочу бути[1].

 •  

Якою б сильною не була жінка, вона чекає чоловіка, сильнішого за себе... і не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою[1].

 •  

Зазвичай усі мої татуювання робилися в хороші часи. Татуювання — щось постійне, момент самопізнання або констатування того, що ви дійшли висновку[1].

 •  

З'ясуйте, хто ви, окремо (незалежно) від вашої сім'ї і чоловіки або жінки, з яким/ою ви у стосунках. Знайдіть себе в цьому світі і що вам потрібно, щоб почуватися добре на самоті. Я вважаю, що це найважливіше в житті. Знайдіть себе, бо з цим ви зробите все, що завгодно[1].

 •  

Коли ти робиш щось для інших від душі, не чекаючи подяки, хтось записує це в книгу доль і посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв[1].

 •  

Любити одну людину, піклуватися про неї до самої смерті, ростити дітей, проживати хороше життя, бути хорошим другом, постаратися з'ясувати хто ти насправді, що ти любиш і завжди бути собою — ось моя мета[1].

 •  

Я раджу своїм донькам розвивати інтелект. Жодна сукня не прикрасить вас, якщо ви порожня всередині. Жінки з чітко вираженою позицією і думкою — дуже привабливі[2].

 •  

Дивлячись на наш сучасний світ, ми повинні задатися питанням: чому люди витрачають так багато сил на те, щоб тримати жінок на других ролях? Зараз багатьох жінок, які не погоджуються дотримуватися правил і кодексів, що тільки шкодять їм або їхнім сім'ям, вважають відьмами. Жінок, які не відмовляться від свого голосу і прав навіть під загрозою смерті, тюремного ув'язнення і загального осуду. Якщо це дійсно зло, то тоді нашому світу потрібно ще більше таких «відьом»[2].

 •  

Жінок-правозахисників по всьому світу ув'язнюють за їх політичні погляди, за захист себе та інших. Не дивлячись на досягнення сучасності, незалежність і творча енергія жінок все ще часто розглядаються як небезпечна сила, якою потрібно керувати, в ім'я релігії, традицій або культури[2].

 •  

Жінки не прокидаються щоранку тільки для боротьби. Ми хочемо бути м'якими, турботливими, доброзичливими і люблячими — не кожен з нас народжений для боротьби. І у нас немає магічних здібностей. У нас тільки є можливість підтримувати один одного і працювати з тими чоловіками, які цінують і поважають жінок як рівних собі[2].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg