Божа мудрість грунтується не на книжних знаннях, а на добрих учинках[1].
Слова мої, мов жир, травляться швидше, якщо всередині є тепло, а якщо нема тепла, падають і не досягають нутра. Якщо люди їдять і смакують їх із палаючою любов’ю до мене, ситніші вони прагненням неба і щастям внутрішньої божественної любові й тішаться в милості моїй. А ті, хто слів моїх не почув, наче жир у роті тримали. Який скоро виплюнули й розтоптали ногами, не вкусивши. Так, словами моїми гидують деякі люди, бо не мають смаку і солодощі духовної[2].
Орден бригідок виник уже по її смерті, але статут писала вона сама, й це один із перших випадків, коли такий текст створила жінка. Чин бригідок, єдиний із встановлених жінкою, функціонує відтоді безперервно[2]. — З есею «Бриґіда Шведська»
— Ганна Улюра
Рівень довіри до неї був дуже високим. Її текст сприймався на рівні з Біблією, але мав переваги: його можна було залучити до конкретних політичних дискусій і правових суперечок (так часто й робили). Вона була переконлива у своїх творах – зараз можемо сказати, що й за рахунок суто літературної майстерності[2]. — З есею «Бриґіда Шведська»
↑365 думок на добрий день / уклад.: А. Щепанська, Д. Лука SSP, Л. Кіндратович. — Львів: Видавництво Святого Павла, 2018; Видавництво "Свічадо", ISBN 978-966-938-245-0