Мелінда Сіммонс

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мелінда Сіммонс
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Мелінда Сіммонс (англ. Melinda Simmons) — британська дипломатка. Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні (з 2019)[1].

Цитати[ред.]

 •  

Важко побачити в російському ландшафті людину, яка могла б замінити Путіна, яка б одразу змусила українців почуватися безпечніше. Отже, що б ви не думали про зміну режиму чи політичні чинники, розширення можливостей російського народу чи будь-що з цього, очевидно, що для цього потрібен час[2].

 •  

Велика Британія оточена водою, і саме тому наш флот є найкращим в світі. Це досить логічне партнерство. Президент України Зеленський раніше сказав, що у нього є чітка стратегічна ціль підвищити потужність українського флоту, і він звернеться за допомогою до таких країн, як Велика Британія[2].

 •  

Виклик для всіх полягає в тому, що ця війна не буде короткою. Це не бінарне питання: чи можемо ми всі постачати достатньо зброї, щоб Україна могла перемогти? Йдеться про те, як стратегічно змінити ситуацію у довгостроковій перспективі. Щоб обороноздатність була відповідною цій новій загрозі.
І Україна здатна бути озброєною не тільки для того, щоб дати відсіч, але й змінити ситуацію з точки зору того, як Росія може думати про будь-яку майбутню загрозу[2].

 •  

Ідея поєднання цих трьох країн полягає в тому, щоб віднайти шляхи, як поглибити наші інтереси. І початковий запуск цього альянсу був спрямований на те, щоб заявити про цей намір. І в найближчі тижні ми говоритимемо більше про спільні теми, над якими ми можемо працювати[3]. — Про новий альянс між Великою Британією, Польщею та Україною

 •  

Існує Міжнародна система маршрутів управління морським транспортом, через який і плив «Дефендер».
За законом, використання цього шляху, в нашому випадку це був шлях від Одеси до Батумі, є легальним. Це найкоротший та найзручніший шлях. Тому, якщо це найкоротший та найшвидший шлях і всі міжнародні морські закони говорять, що не просто можете користуватися, а й ви повинні ним користуватися. Тому логічно, що «Дефендер» ним скористався[3]. — Про британський есмінець Дефендер, що пройшов поблизу окупованого Севастополя

 •  

Насправді, я вважаю, що єдність – це один з найсильніших інструментів захисту, який у нас є. Проте Велика Британія є однією з країн, які виконують свої обов'язки щодо НАТО, дислокуючи певну частину військ до країн-членів НАТО, щоб сформувати сильніше оборонне положення у випадку, якщо цей конфлікт переросте в щось, що не можна вирішити дипломатичним шляхом чи потенційно створить ризик для кордонів країн-членів НАТО[3].

 •  

Ніхто не хоче щоб Росія розпочинала війну, усі хочуть мати хороші стосунки з Росією.
Проте Росія не дотримується своїх зобов'язань та втручається в суверенітет України. Таким чином вона створює проблеми для таких країн, як Великобританія. Країни, які прагнуть дотримуватися верховенства закону та правил, які базуються на міжнародних системах та мають тісні зв'язки з Україною[3].

 •  

Погрози зерном, погрози голодом, енергетика – ще один виклик. І знову ж таки, я вважаю безпрецедентним спосіб, у який країни об’єдналися, щоб подумати про те, як позбутися цієї залежності від російської енергії. І деякі мають більшу залежність, ніж інші. Сполучене Королівство не залежить від російської нафти чи російського газу[2]. — Про Російсько-українську війну

 •  

Сама Ліз Трасс кілька разів заявляла, що нам потрібно подвоїти санкції проти тих, хто підтримує Путіна, чиї гроші, багатства й активи є у Великій Британії. Але вона також сказала, що в попередні роки ми, ймовірно, повільно робили це. Отже, якщо хочете, у нас було своє власне наздоганяння, і ми наздогнали. [...] Російські літаки не можуть приземлятися у Великій Британії, російські кораблі не можуть причалювати до британських портів. Тож ми досить суттєво наздогнали[2].

 •  

Це вторгнення – протиправна атака на український суверенітет і на демократію, а це дві дуже дорогі для нас цінності, які фактично зумовлюють світ, в якому ми хотіли би жити[2].

 •  

Це чудово, що країну відвідав наш прем'єр-міністр, але, насправді, це наступний досить логічний крок поглиблення наших двосторонніх стосунків: ми підписали торговельну угоду, ми підписали угоду про співробітництво «Сильна Україна», ми співпрацюємо у військово-морській галузі[3].

 •  

Я знаю, що це довгострокова справа, тому що на даний момент, без сумніву, ми всі знаємо, що Україна бере участь у екзистенційній боротьбі. Але ми повинні розглядати ці дві речі разом. Не лише те, що вам потрібно сьогодні чи вам було потрібно вчора. А й те, як надана вами зараз допомога може допомогти змінити можливість України захистити себе в майбутньому[2]. — Про Російсько-українську війну

 •  

Я не думаю, що є різниця між позицію Британії та інших країн, щодо того чим є НАТО.
НАТО – це оборонний альянс. Я вважаю, що країни-члени НАТО добре продемонстрували надзвичайно важливу єдність щодо нарощування російських військ чи діалогу з Росією[3].

Примітки[ред.]