Перейти до вмісту

НАТО

Матеріал з Вікіцитат
Прапор організації
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:

Організа́ція Північноатланти́чного до́говору, також Північноатланти́чний алья́нс або НА́ТО (від англ. North Atlantic Treaty OrganizationNATO) — міжнародна міжурядова організація, військово-політичний союз 28 держав Північної Америки і Європи.

Цитати[ред.]

  •  

Ми захищатимемо наших союзників у НАТО, кожного союзника. У цьому союзі нема старих і нових членів, нема другорядних чи головних партнерів. Вони всі — союзники, це просто й очевидно. І ми будемо обороняти територіальну цілісність кожного з них.[1]

 

We will defend our NATO allies, and that means every ally. In this alliance there are no old members or new members, no junior partners or senior partners. They’re just allies, pure and simple, and we will defend the territorial integrity of every single ally.

  Барак Обама, 3 вересня 2014, виступ в Естонії

Російська пропаганда[ред.]

  •  

Якщо ми законодавчо закріпимо, що ніколи не вступимо до НАТО, то Росія нам газ безкоштовно давати буде![2]

 

Если мы законодательно закрепим, что никогда не вступим в НАТО, то Россия нам газ бесплатно давать будет!

  Михайло Чечетов
  •  

Ми багато разів чули різні усні запевнення та обіцянки. Свого часу на обіцяли не розширювати НАТО, потім нам обіцяли не розташовувати бази. Але НАТО розширюється, на схід рухається, і бази навколо нас ростуть як гриби[3]

 

Мы много раз слышали разные устные заявления и обещания. В свое время нам обещали не расширять НАТО, потом нам обещали не размещать базы. Но и НАТО расширяется, на восток движется, и базы вокруг нас растут как грибы.

  Володимир Путін

Примітки[ред.]