Перейти до вмісту

Коболєв Андрій Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Коболєв Андрій Володимирович
Стаття у Вікіпедії

Коб́олєв Андрі́й Володи́мирович (нар. 1979, м. Київ) — голова правління НАК «Нафтогаз України» з 26 березня 2014 року.

Цитати[ред.]

  •  

Коли будуть встановлені ринкові ціни на газ, Нафтогаз не існуватиме на ринку у теперішньому вигляді, бо зникне потреба у перехресному субсидіюванні споживачів. Газ домогосподарствам продаватимуть різні комерційні структури і завдання Нафтогазу — конкурувати з ними. НАК може також стати новим гравцем на ринку енергоефективності... Тепер державні компанії отримають доступ до ринкових цін. Це, окрім усього іншого, спонукатиме людей економити ресурс, адже ніколи не буде економії того, що коштує дешево[1]. — З заяви на «круглому столі», присвяченому стратегії розвитку українського ринку газу, 23.04.2015 р.

  •  

Я переказав гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, понад десять років точно. Якщо я програю апеляцію у 8 млрд гривень проти мене, то що трапиться з моїм майно тут?.. Я розумію, що за фактами, які пов'язані з роботою "Нафтогазу", зараз відкрито величезну кількість справ - у мене є грубезна тека з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ, і прокуратура - все є. Самі собою ці розслідування - нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодна з цих справ не була закрита, всі вони в підвішеному стані. І це створює істотний ризик[2]. — про переказ виписаної йому премії у 7,9 млн доларів мамі в США

Про Андрія Коболєва[ред.]

  •  

Сім років тому, коли ще була попередня влада, у людей просто нахабно, через корупційну модель, ідеально опрацьовану, забрали дешевий український газ і підняли ціни на газ і на тепло – вдумайтесь – в 11 разів. Ми ж усі з вами знаємо, що проведено державний аудит за ці роки, і ми знаємо, що НАК "Нафтогаз" вивів із країни 225 млрд грн. І 75 млрд грн недоплатив до бюджету. Де кримінальні справи з 225 млрд грн, які людьми були заплачені за тарифи? Де кримінальні справи проти Коболєва, проти Вітренка, проти всіх попередників, які це все робили? Ніяких кримінальних справ немає, а Коболєв на місці. І вся корупційна машина зі встановлення необґрунтованих тарифів продовжує, уже після закінчення попередньої влади, працювати в нової влади[3].

  Юлія Тимошенко

Примітки[ред.]