Перейти до вмісту

Карпенко Анастасія Валеріївна

Матеріал з Вікіцитат
Карпенко Анастасія Валеріївна
Стаття у Вікіпедії

Анастасія Валеріївна Карпенко (9 березня 1983, Київ, УРСР, СРСР) — українська акторка, відома за ролями кардіохірурга Оксани Ковальчук у телесеріалі «Лікар Ковальчук»[1] та Дани Романової у телесеріалі «За три дні до кохання».

Цитати[ред.]

  •  

«Ми поїхали до друзів у Болгарію, оселилися на березі моря. В цьому, звісно, був величезний плюс, адже, хай там як, вода допомагає долати стрес. Море – це взагалі моя стихія. Плюс – позитивні думки, що дитина в безпеці. Але морально я там помирала. Зжирала себе докорами, що я не тут, не допомагаю, не корисна. Гадаю, такі думки мають усі, хто виїхав. Коли ніби трохи стало тихіше в Києві, я почала радитися з чоловіком, чи можна нам повернутися. Він на той час уже був на фронті. Всі наші розмови закінчувалися його категоричним "ні". Однак у кінці літа нам вдалося порозумітися в цьому питанні. Ми приїхали і почалися оті гучні обстріли, уявляєте?». — про виїзд на початку війни з донькою за кордон в інтерв'ю OBOZ.UA "Ми щодня граємо в російську рулетку". Анастасія Карпенко про родичів на фронті, поведінку Зеленського на зйомках "Слуги народу" та думки, що професії – кінець (24 січня 2024 року)

  •  

«Я би не сказала, що спокійніше. Не видається таким страшним – це так. Але з іншого боку, ми кожен день граємо в російську рулетку. Під час чергового обстрілу сидиш і чекаєш: прилетить у твій будинок чи ні… Коли почалася велика війна, в мене були думки, як у всіх інших творчих людей: все, це кінець. Ми пожили своє прекрасне життя, воно закінчилося, ми більше ніколи не зможемо зніматися, грати в театрі. Але все виявилося трохи інакшим.». — про думку, що перебуваючи в Україні, переживати обстріли спокійніше, ніж коли читаєш про це далеко від дому в інтерв'ю OBOZ.UA "Ми щодня граємо в російську рулетку". Анастасія Карпенко про родичів на фронті, поведінку Зеленського на зйомках "Слуги народу" та думки, що професії – кінець (24 січня 2024 року)

  •  

«Олеся – це особистість з великої літери. Те, що ми подруги, навпаки, дуже допомагає, адже я надзвичайно ціную її ніжне ставлення до мене. І тому наша робота виходить більш щирою та продуктивною. А я людина з кінодосвідом, і він у мене був різний. Доводилося брати участь у проєктах, де не було особливої щирості і любові не було – а для мене це надважливо. Хоча продукти виходили непогані, треба сказати». — про подругу та очільницю Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра у Києві Олесю Жураківську в інтерв'ю OBOZ.UA "Ми щодня граємо в російську рулетку". Анастасія Карпенко про родичів на фронті, поведінку Зеленського на зйомках "Слуги народу" та думки, що професії – кінець (24 січня 2024 року)

  •  

«У мене позитивні враження від знайомства, від спілкування. Володимир – щирий та відкритий, простий у спілкуванні з усіма цехами кіновиробництва. З повагою ставився до людей будь-якої професії – чи ти монтувальник, чи актор. Я на це дивилася і, чесно, була в захваті. Від простоти, небайдужості, професійності. У нього не було такого, що от це не моя робота, не буду братися. Займався абсолютно всім, швидко вирішував будь-які питання. І ставився до колег так, начебто це його особиста родина, а не знімальний колектив. Ніби робив це для себе, своєї дружини та дітей». — про ставлення до Володимира Зеленського з яким знімалася в картині "Слуга народу" в інтерв'ю OBOZ.UA "Ми щодня граємо в російську рулетку". Анастасія Карпенко про родичів на фронті, поведінку Зеленського на зйомках "Слуги народу" та думки, що професії – кінець (24 січня 2024 року)

  •  

«До 2014 року це був суцільний жах, хоча я не так багато знімалася на той момент. Але бачила, як вони поводяться. Буквально на пальцях може перерахувати людей, з якими в мене були нормальні стосунки. І тільки тому, що ці люди поводилися адекватно на майданчику. Але загалом мені немає про що говорити, бо це був дуже неприємний досвід.

На початку війни мені зателефонувала одна відома акторка, запропонувала допомогу. Нині ми не тримаємо зв’язку з моєї ініціативи. Як людині я їй вдячна за те, що перейнялася моєю долею, але не хочу підтримувати ні з ким зв'язок з РФ. Я для себе ось так кардинально вирішила це питання». — про спільні зйомки у кіно з російськими акторами в інтерв'ю OBOZ.UA "Ми щодня граємо в російську рулетку". Анастасія Карпенко про родичів на фронті, поведінку Зеленського на зйомках "Слуги народу" та думки, що професії – кінець (24 січня 2024 року)

  •  

«Я маю, знову ж таки, сказати компліменти на адресу мого чоловіка, бо він у мене, крім всього іншого, дуже стійкий. Тому всіляко заважає тому, щоб війна впливала сильно на наші стосунки. Але, звісно, все це впливає, авжеж, він змінюється, і через це відбуваються якісь моменти. Бо він заново знайомиться зі світом мирного життя, а я – з його світом. Але нам вдається все це вирішувати швидко. Адже він може повернутися всього на три дні, і ми не маємо часу знайомитися заново.

Доня за ним дуже сумує. Зараз у неї такий вік, коли вже потребує батька. Вже розуміє його роль і цінність у своєму житті. Ми намагаємося в дні його приїзду максимально перебувати в любові та розумінні. Багато говорити, слухати. І святкувати. От ці три дні, що ми маємо, намагаємося святкувати.

З братом, який старший від мене на чотири роки, теж бачимося, хоча дуже зрідка. Його родина виїхала до Німеччини і поки планує залишатися там, тому в нього немає потреби приїздити часто в тил. Але коли буває, обов’язково бачимося. Ми з донько зараз живемо з нашою мамою. Тому, коли брат приїжджає, то до нас трьох – до мами, мене і нашої маленької». — про власного чоловіка Олексія Тритенка, який перебуває в лавах ЗСУ в інтерв'ю OBOZ.UA "Ми щодня граємо в російську рулетку". Анастасія Карпенко про родичів на фронті, поведінку Зеленського на зйомках "Слуги народу" та думки, що професії – кінець (24 січня 2024 року)

  •  

«Вони всі – мої друзі та колеги з Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. І вони одні з найкращих акторів та акторок України! На майданчику з ними я була "вдома", де ми разом робили те, від чого здригаються наші серця». — про колег акторів Тетяну Круліковську, Віктора Жданова та Сергія Кияшка з якими знімалася також у фільмі "Як Катя?" в інтерв'ю «24 кіно» Про фільм "Як там Катя", зйомки з Зеленським та росіян: щира розмова з Анастасією Карпенко (26 серпня 2022 року)

Примітки[ред.]

  1. Марія Ряпулова (2 листопада 2017). «Лікар Ковальчук» – ще один медичний серіал чи особливий проект?. Архів оригіналу за 3 липня 2019. Процитовано 30 червня 2019.