Перейти до вмісту

Кияшко Сергій Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Кияшко Сергій Олександрович
Стаття у Вікіпедії

Сергій Олександрович Кияшко (19 травня 1981, Херсон, Україна) — український актор театру та кіно, заслужений артист України (2009).

Цитати[ред.]

  •  

«До повномасштабного вторгнення мрії, думки, цілі були зовсім іншими. Я сам з Херсонської області, моя мама все ще лишається на окупованій території, і я маю банальну мрію, щоб наші хлопці перемогли, а люди могли спокійно жити. Хоча банальних мрій не буває, просто змінилися цінності. Я був найщасливішою людиною у світі, коли наприкінці липня минулого року моя дочка виїхала з окупації, бо до цього я ходив, як з поламаними ребрами. Зараз душі усіх поламані». — про вплив війни на життя родини в ексклюзивному інтерв'ю «1+1 Україна» «Мама досі залишається там»: відомий актор про родину в окупації (4 грудня 2023 року)

  •  

«Вона студентка та навчається у Києві, але в університеті якраз оголосили карантин і вона десь 15-го лютого, здається, поїхала до мами в Херсон. Тож війна застала мою доньку саме там. На той момент ще ніхто не розумів, що робити, куди їхати, це був жах. Вони потрапили під окупацію до кінця липня минулого року. Марія трималась доволі мужньо, але її стан був постійно пригніченим, адже 24 години на добу ти знаходишся у небезпеці, могло статися все, що завгодно. Ми прийняли рішення вивозити Марію та її маму з Херсона, це було дуже ризиковано, та нам вдалося! Вони простояли на дорозі три доби, ми постійно були на зв’язку, я не знаходив собі місця, аж поки не почув від неї: «Тату, ми виїхали». Моя мама досі лишається там, дуже хвилююся за неї, вона сказала, що хоче зберегти родинний будинок для дітей, поки її не вдається переконати виїхати». — про 20-річну доньку Марію, яка опинилась у Херсоні за тиждень до повномасштабного вторгнення в ексклюзивному інтерв'ю «1+1 Україна» «Мама досі залишається там»: відомий актор про родину в окупації (4 грудня 2023 року)


Примітки[ред.]