Перейти до вмісту

Круліковська Тетяна Юріївна

Матеріал з Вікіцитат
Круліковська Тетяна Юріївна
Стаття у Вікіпедії

Тетяна Юріївна Круліковська (7 січня 1974, Кривий Ріг, Українська РСР, СРСР) — українська акторка. Заслужена артистка України (2015).

Цитати

[ред.]
  •  

«У нас є такі талановиті люди! Декілька п’єс просто європейського рівня, не буду зараз казати хто, але для мене є одна п’єса просто рівня Бодлера, чесно. І от у цей час, коли війна, коли оці всі негаразди в нашому житті, я зрозуміла, що театр без сучасної драматургії – це просто покалічений театр...». — про рівень акторства в Україні Театр на лівому березі Дніпра: покажіть нам те, чого ми не бачили (5 жовтня 2023 року)

Про неї
  •  

«Коли у нас тільки з’явилася ця ідея, то одна з перших, з ким я спілкувалася, була Танюша (Круліковська), тому що вона протягом всього часу грала головну героїню Пніну. Таня дуже позитивно відреагувала, але ми усвідомлювали, що нам на першій репетиції буде боляче. І нам дійсно було боляче, ми плакали, тому що накотилися спогади про Едуарда Марковича, про Віталія Лінецького, який грав головну роль, створював її… Все для нас дуже живе, незважаючи на роки, які минули». — Режисерка Олеся Жураківська про Тетяну Круліковську Театр на лівому березі Дніпра: покажіть нам те, чого ми не бачили (5 жовтня 2023 року)

Примітки

[ред.]