Перейти до вмісту

Ексл Роуз

Матеріал з Вікіцитат
Ексл Роуз
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ексл Роуз (англ. Axl Rose, справжнє ім'я: Вільям Брюс Роуз Молодший, англ. William Bruce Rose, Jr.; нар. 6 лютого 1962) — американський музикант, фронтмен групи «Guns N'Roses».

Цитати[ред.]

  •  

Мені подобається самотність, але час від часу я відчуваю напади клаустрофобії, тоді я хочу зануритися у велику групу людей. Я маю схильність до самотності, тому що іноді стаю дуже вразливим. Це схоже на те, коли ви виходите на вулицю і стикаєтеся з проблемами які, здається, ви не можете подолати. Я вважаю себе досить вразливою людиною, я як дитина, яка вперше побачила світ[1].

  •  

Мені подобається бути успішним. Я завжди страшенно голодував. Коли я зустрічав заможних людей, то завжди говорив: «Багатії? Та пішли вони!». Але я залишив один гурт і приєднався до іншого. Я втік з того гурту, де мене зневажали як маленького хлопчика, який нічого не знає. А тепер я подобаюся, я багатий, успішний козел. Мені це не до вподоби. Я — все ще я. За допомогою багатьох людей гурт прийшов до величезного фінансового успіху. Ніхто з нас не був популярний у школі — ми всі були ізгоями, які об'єдналися і об'єднали свої таланти[1].

  •  

Коли я був дитиною, Біблію заштовхували мені в глотку і це спотворило мій погляд на речі. Нас вчили: «Ви повинні боятися Бога». Не думаю, що це нормально. Я скажу так: я не знаю, є Бог чи ні, але я не боюся його[1].

  •  

Я отримав свою частку у побитті палицями, камінням, отримував рани від людей, які труїли мене. Мені завдали багато шкоди, але я не кажу: «Ой, пошкодуйте мене», або щось в цьому роді. Я не був собою, я був продуктом свого довкілля, і «Guns N'Roses» кинули це в обличчя світу. «Ви не любите нас? Та пішли ви! Ви допомогли нас створити. З вашої вини ми такі, які є. У нас не було шансу бути іншими». Коли ви годуєте когось лайном, він має право сказати вам, яке воно на смак. Багато людей мають цю проблему. Коли я був дитиною, мене багато били. Люди не люблять важких дітей, які не знають, звідки чекати на допомогу[1].

  •  

У мене є жахливий недолік: я звик виходити на сцену із запізненням на 1-2 години. Це сильніше за мене, я можу давати гарні концерти і повністю викладатися тільки пізно вночі. Виходу на сцену передує пекло за кулісами. Тиск настільки великий, що я не знаю, як я досі зміг уникнути депресії. Коли я помру, навіть катафалк, обов'язково повинен з'явитися на півгодини пізніше визначеного часу[1].

  •  

Страх там, де немає любові, а любов там, де немає страху[1].

  •  

Не біжіть від реальності за допомогою наркотиків і сексу. Тоді, коли вже нема куди бігти, дивіться життю прямо в обличчя[1].

  •  

Коли я співаю, то завжди змагаюся з музикою. Тільки та музика, з якою тобі необхідно змагатися, кожен раз, коли співаєш, може бути справжньою[1].

  •  

Судимо про книгу по обкладинці, читаючи те, що нам хочеться читати між обраних нами ж рядків[1].

  •  

Я все роблю по-своєму. Кожен, хто намагається сліпо наслідувати інших, приречений на небуття[1].

Примітки[ред.]