Вікіцитати:Кандидати на вилучення

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

На цій сторінці користувачі пропонують статті для вилучення.

Закриті обговорення переміщаються в архів.

Icono consulta borrar.png Критерії номінації статті на вилучення[ред.]

 1. Порушує правила Вікіцитат (див. також Чим не є Вікіцитати)
 2. Є вандалізмом і не містить корисної інформації у своїх попередніх версіях
 3. Має рекламний характер
 4. Порушує авторські права

Підсумок[ред.]

Після закінчення обговорення адміністратор (бажано той, який не брав участь в обговоренні) аналізує надані в обговоренні аргументи й на їх підставі підбиває підсумок, подавши обґрунтування свого рішення.

Кандидати на вилучення[ред.]

Прохання додавати кандидатів для обговорення тут. Схема виставлення сторінки на вилучення:

=== [[Назва сторінки]] ===
* Обґрунтування та аргументи. --~~~~

Вікіцитати:Jimbo Wales. Statement of principles[ред.]

Тема нижче говорить про намір підважити спільні норми, нерозуміння їх. Тому нехай залишаються. Ці принципи є основою усіх вікіпроектів, зокрема вікіцитат. Тому мають бути. Тим більш, вчора було кілька нечемних вилучень, що, на мій погляд (IMHO), порушує принцип поваги до авторів, спільний для вікіпроектів. — Юрій Дзядик в) 11:02, 21 грудня 2018 (UTC).

Вікіцитати:Критерії значимості[ред.]

 • Підміна понять, просування Вікіцитат як бази даних джерел/словників/енциклопедій, на які посилається Вікіпедія. --Friend (обговорення) 00:23, 21 грудня 2018 (UTC)
Перше. Якщо незгодні - напишіть свої критерії значимості. Запропоновані мною нехай залишаються у історії. Це загальна норма усіх вікіпроектів. Друге. Хіба можна вилучати СО просто так? див. Обговорення Вікіцитат:Критерії значимості. Вилучення СО суперечить відомим мені спільним нормам вікіпроектів. Прошу повернути. — Юрій Дзядик в) 10:49, 21 грудня 2018 (UTC).
Домовилися, спробую написати КЗ до кінця року. Ангельська основа є: en:Wikiquote:Notability. Текст згаданого вище обговорення було перенесено до Обговорення Вікіцитат:Чим не є Вікіцитати (оскільки Вікіцитати не є тим, що Ви пропонуєте). --Friend (обговорення) 11:39, 21 грудня 2018 (UTC)
 • Як автор, за те, щоб переробити, але не вилучати. — Юрій Дзядик в) 13:25, 26 грудня 2018 (UTC).

Angry Birds у кіно[ред.]

Алкей[ред.]

Уршуля Зибура[ред.]

Карпій Дмитро Валерійович[ред.]

 • Незначима тема. Його не цитують у незалежних від нього джерелах (Вікіцитати:Правила). Є хоча би --Friend (обговорення) 18:08, 23 квітня 2016 (UTC)
  Я не чув про залежність наведеного джерела і не маю підстав йому не довіряти. До декомунізації зараз підвищена увага, у Бровари приїжджали центральні ЗМІ, Карпій давав ще тоді коментарі (тривіальні) як учасник цього процесу, а зараз як голова комісії ще більшу матиме вагу і увагу преси й медіа. --Сергій Липко (обговорення) 18:52, 23 квітня 2016 (UTC)
  ЗМІ цитують, але це переважно тривіальні цитати: DW, Громадське Радіо місцеве, загальне, Кременчук (Полтавська обл.), до Броварів далеко, невідоме, ТСН.--Сергій Липко (обговорення) 19:35, 23 квітня 2016 (UTC)
  Далі: ТСН, 5 канал, ПравдаТут, 2+2 з 26 хв.--Сергій Липко (обговорення) 19:49, 23 квітня 2016 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За Незначима стаття --Dimant (обговорення) 09:18, 30 квітня 2016 (UTC)
  Тут головне цитати в незалежних джерелах, тут багато незначимих для Вікіпедії.-Сергій Липко (обговорення) 17:43, 30 квітня 2016 (UTC)
 • Підсумок: Згоди не дійшли, статтю залишено. --Friend (обговорення) 09:14, 20 грудня 2018 (UTC)
 • Особиста думка: питання про те, чи не краще розмістити важливі цитати подібних за важливістю осіб у відповідних темах (тут: Не купуй російське!, Відсіч і Декомунізація в Україні), а такі статті не створювати, залишається відкрите. Це стосується, наприклад, журналістів, експертів чи блоґерів, які енциклопедично незначимі й чиї цитати розтиражовані в ЗМІ як інтерв'ю чи їх уривки, але не були зібрані докупи й опубліковані в незалежних джерелах як окремий розділ (друкованої) праці, на відміну від, скажімо, афористів, які потрапляють до збірників афоризмів. З іншого боку, якщо людина довго працює й розуміється в певній темі, то її фахові слова важать більше, ніж цитати будь-якого політика-популіста на цю тему. Важливо знайти цю грань між потопом інформації та краплею істинно важливого/цікавого, коли тепер практично кожен має змогу висловитися за допомогою сучасних технологій. --Friend (обговорення) 09:14, 20 грудня 2018 (UTC)