Перейти до вмісту

Джиммі Вейлз

Матеріал з Вікіцитат
Джиммі Вейлз
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Джи́ммі До́нал Ве́йлз (англ. Jimmy Donal Wales), відомий також як Джимбо Вейлз (англ. Jimbo Wales) — засновник Вікіпедії і Фонду Вікімедіа.

Цитати[ред.]

  •  

Вікіпедія неприбуткова. Це була або найтупіша, або найрозумніша річ, яку я коли-небудь робив.[1]

 

Wikipedia is a non-profit. It was either the dumbest thing I ever did or the smartest thing I ever did.

  •  

Уявіть світ, у якому кожна людина на планеті має вільний доступ до усіх знань людства. Це те, що ми й робимо.

 

Imagine a world in which every single person on the planet is given free access to the sum of all human knowledge. That's what we're doing.

  •  

Спільноти здатні робити дивовижні речі, але ви повинні бути частиної цієї спільноти, і ви не можете зловживати цим. Ви маєте шанобливо ставитися до її потреб.

 

Communities can build amazing things, but you have to be part of that community and you can't abuse them. You have to be very respectful of what their needs are.

  •  

Це не завдання Вікіпедії давати визначення Путіну — хуйло чи ні. Але, якщо це відомий вислів, який гуляє в інтернеті, використовується на плакатах, тоді це частина якогось культурного обігу, і ми повинні пояснити, звідки взялася ця фраза і хто її популяризував. Ми, звичайно, не знищимо статтю. Але ми зробимо все, щоб вона була нейтральною, виключно довідковою[2].

  •  

Українська Вікіпедія — це потужна мовна версія, порівняно з населенням і рівнем добробуту. Частково тому що є така пристрасть до української мови, є пристрасть до національної культури та ідентифікації[2].

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]