Перейти до вмісту

Ярославський Олександр Владиленович

Матеріал з Вікіцитат
Ярославський Олександр Владиленович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Владиле́нович Яросла́вський (нар. 5 грудня 1959, Маріуполь) — український бізнесмен, донедавна — співвласник УкрСиббанку і президент харківського ФК «Металіст» з 2005 по 2012 рр. Президент групи DCH (Development Construction Holding). У 2015 році, за версією Forbes, увійшов до першої десятки найбагатших людей країни.

Цитати Олександра Ярославського[ред.]

  •  

Вже стільки сказано про «Металіст», що не хочеться повторюватися. Про небіжчика — або добре, або нічого[1]. — Спростувавши приписувані йому слова про те, що він може повернути клуб у свою власність.

  •  

В 2025 році виповниться 100 років з дня заснування легендарного харківського клубу. Наш обов'язок як патріотів Харкова і Харківщини зустріти цей ювілей гідно. Але поки від того славного «Металіста» залишилася одна назва, а створена до Євро-2012 інфраструктура приходить в непридатність.
Тому я пропоную всім небайдужим землякам, уболівальникам з гарячими серцями, місцевій влади, зацікавленої в розвитку регіону, об'єднатися і відродити справжній героїчний «Металіст»!
Зі свого боку, обіцяю докласти всіх зусиль для того, щоб повернути колишню славу. «Жовто-синій» — самий сильний.[2]23 лютого 2021

  •  

Яких тільки заяв не було: всіляких політиків, навколофутбольних людей, що вже повернули і «Металіст», і великий футбол. Але футболу немає ніякого. «Металіста» як не було, так і немає.[3]23 лютого 2021

  •  

Я якось вранці встав і зрозумів, що пора повертати «Металіст».
Я завжди говорив, що якщо і займатися, то тільки «Металістом». Думаю, що і обласна влада повинна взяти в цьому участь. Також я покладаю надії на уболівальників. У певний момент вони холодно поставилися до клубу, у мене є до них запитання. Я хочу, щоб вони знали: якщо ми повернемо «Металіст», то не маємо права його відпускати.[3]23 лютого 2021

  •  

Діалог з Красніковим (засновник «Металу») ніколи не зупинявся. Якщо я взявся за повернення «Металіста» — він буде обов'язково в Харкові, вболівальники можуть бути спокійні. Ми його повернемо залізно. У мене немає в цьому ніяких сумнівів.
Коли я приймав «Металіст» в 2005 році, він грав у Першій лізі, а потім ми розривали відомі європейські клуби. Я впевнений, що наш старий-новий проект буде брати участь в Лізі чемпіонів. Харків цього заслуговує. Достатньо фінансування, достатньо грошей, щоб ми грали в Лізі чемпіонів.[3]23 лютого 2021

Цитати про Олександра Ярославського[ред.]

  •  

Він був справжнім президентом. Він не тільки давав гроші і платив зарплату. Він заходив в роздягальню після ігор, він не був байдужий, він дуже сильно переживав[4].

  Марко Девич

Примітки[ред.]