Металіст (Харків)

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Команда у 2015 р.
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

«Металі́ст» — український футбольний клуб з Харкова. Один з найстаріших сучасних українських клубів, заснований у 1925 році. Володар Кубка СРСР 1988 року, срібний призер Чемпіонату України з футболу 2012–2013, п'ятиразовий бронзовий призер чемпіонатів України: 2007, 2009, 2010, 2011 і 2012.

Цитати[ред.]

  •  

Вже стільки сказано про «Металіст», що не хочеться повторюватися. Про небіжчика — або добре, або нічого[1]. — Спростувавши приписувані йому слова про те, що він може повернути клуб у свою власність.

  Олександр Ярославський
  •  

...Ще раз хочу нагадати, що я чесно та законно придбав клуб, вклав у його розвиток немалі інвестиції. Крім того, незважаючи на несприятливий інвестиційний клімат у країні, я продовжую вкладати гроші та буду робити це надалі. У свою чергу, хочу порадити «доброзичливцям» таким, як Кернес, Стороженко, Ярославський, — займайтеся своїми справами, а не робіть бридкості клубу... Більше того, якби влада та Ярославський не шкодили б усі два роки клубу, то ми б були щонайменше на другому місці, як у 2013 році. Клуб я нікому не віддам. Докладу усіх зусиль, щоб, назло злостивцям, «Металіст» у наступному сезоні виступав у Прем’єр-лізі[2]...

  Сергій Курченко
  •  

Однак політика і корупція проникли в спорт. Те, що відбувається з ФК «Металіст» сьогодні — це виключно прагнення колишнього власника клубу, старого шахрая Олександра Ярославського, виступаючи в змові з ФФУ, перешкодити атестації клубу, розвалити його, і привласнити собі його майже вікове ім'я, за безкоштовно. Своїми діями Ярославський і ФФУ завдадуть непоправної шкоди як всьому спорту України, так і місту Харкову.

 

Однако политика и коррупция проникли в спорт. То, что происходит с ФК Металлист сегодня — это исключительно стремление прежнего собственника клуба, старого жулика Александра Ярославского, выступая в сговоре с ФФУ, помешать аттестации клуба, развалить его, и присвоить себе его почти вековое имя, за бесплатно. Своими действиями Ярославский и ФФУ нанесут невосполнимый урон как всему спорту Украины, так и городу Харькову[3].

  Сергій Курченко

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg