Перейти до вмісту

Час Великої Гри. Фантоми 2079 року

Матеріал з Вікіцитат

«Час Великої Гри. Фантоми 2079 року» — роман у жанрі політичного трилера-антиутопії, що написаний українським письменником Юрієм Щербаком та вперше опублікувався у видавництві «Ярославів Вал» 2012 року. Продовження роману «Час смертохристів: Міражі 2077 року».

Цитати з роману[ред.]

  •  

З'явилася дуже велика небезпека того, що наступним ЗОМБІ [зона особливих міжнародно-безпекових інтересів] оголосять Україну. Тобто ваші землі, ваше зерно, ваше можливе процвітання. Вся ваша територія перейде під міжнародний контроль[1].

  •  

Я не знаю, куди ми йдемо — чи ми тікаємо назавжди з цієї землі, з цього осоружного Дикого Поля, оманливо схожого на рай, чи навпаки — повертаємося до себе, в свою країну, де нас чекають, де пам'ятають мою матінку і люблять тата, де наш дім, де неоране поле, де в повітці чекає іржавий плуг.
Вночі, коли до мене прийшло це дивне видіння, раптом прокинулася моя матінка, схопилася й заплакала — мабуть, привиділися їй та сама гора, Дніпро і чоловік із сином, що налаштувалися в дорогу, самі не знаючи — куди[1].

Цитати про роман[ред.]

  •  

«Час великої гри» — дуже напружена книжка і нічим не поступається першій[2]!

  Михайло Слабошпицький
  •  

Майбутнього нема, а все що буде — це минуле, яке повторюється. Ця книжка є захисною для нашого народу[2]!

  Дмитро Павличко
  •  

Роман «Час великої гри» є достовірною розповіддю. Писала її людина знаюча! Дві останні книжки автора руйнують стереотип комерційної непривабливості української літератури[2].

  Максим Стріха
  •  

Роман сильніший за попередній. В книжці багато відповідей на питання, які ставить сьогодення[2].

  Сергій Грабар
  •  

Щербак пише сучасно і динамічно. «Час великої гри» — роман-пересторога. А як до нього дослухається суспільство — це вже наша з вами справа[2].

  Павло Щириця

Примітки[ред.]