Перейти до вмісту

Фельдман Олександр Борисович

Матеріал з Вікіцитат
Фельдман Олександр Борисович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Бори́сович Фе́льдман (6 січня 1960, Харків) — український політичний, громадський державний діяч єврейського походження. Родом з Харкова. Випускник Харківського національного університету (2002). Народний депутат України 4-го, 5-го, 6-го скликань. Член партії «Батьківщина» (2005–2011) і Партії регіонів. 2011 року перейшов із фракції Блоку Юлії Тимошенко до Партії регіонів. Президент «Українського єврейського комітету» (2008).

Цитати[ред.]

  •  

Перша столиця України має залишатися стабільним у всіх відношеннях містом і ми не допустимо головування тут радикальних настроїв і представників екстремізму і сепаратизму. Якщо я зауважу хоча б спроби деструктивних сил прийти до влади, в ту ж секунду місто отримає гідну альтернативу.

 

Первая столица Украины должна оставаться стабильным во всех отношениях городом, и мы не допустим главенствования здесь радикальных настроений и представителей экстремизма и сепаратизма. Если я замечу хотя бы попытки деструктивных сил прийти ко власти, в ту же секунду город получит достойную альтернативу[1].

  •  

Харківщина залишиться мирною, безпечною і комфортною для життя, місцем, де будуть спокійно рости наші діти й онуки. Я представляю партію людей діла, тих, хто вже давно не на словах довів свою любов до України і патріотизм, — політичну силу «Наш край». У нас є програма дій щодо поліпшення життя кожного українця та ситуації в країні в цілому і ми доб'ємося того, щоб всі намічені реформи і перетворення зробили Україну процвітаючою державою.

 

Харьковщина останется мирной, безопасной и комфортной для жизни, местом, где будут спокойно расти наши дети и внуки. Я представляю партию людей дела, тех, кто уже давно не на словах доказал свою любовь к Украине и патриотизм, — политическую силу «Наш край». У нас есть программа действий по улучшению жизни каждого украинца и ситуации в стране в целом, и мы добьемся того, чтобы все намеченные реформы и преобразования сделали Украину процветающим государством[1].

  •  

Харків — місто парків, місто інвестицій, інтелектуальна столиця, студентське місто. Ми відновимо, збережемо і примножимо всі його надбання, дійдемо до кожної вулиці, кожного під'їзду, достукаємося до кожного жителя і разом, спільно, вирішимо всі питання, які турбують городян.

 

Харьков — город парков, город инвестиций, интеллектуальная столица, студенческий город. Мы восстановим, сохраним и преумножим все его достояния, дойдем до каждой улицы, каждого подъезда, достучимся до каждого жителя и вместе, сообща, решим все вопросы, которые тревожат горожан[1].

Примітки[ред.]