Тополя Тарас

Матеріал з Вікіцитат
Тополя Тарас
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Тарас Тополя (нар. 21 черв­ня 1988, Київ) — український рок- та поп-співак, фронтмен гурту «Антитіла», волонтер.

Цитати[ред.]

  •  

Не всі з українським паспортом у кишені відчувають себе українцями. Тому потрібно їх підтримувати, допомагати, щоб вони відчули себе своїми в Україні[1].

  •  

А з цивільним населенням я готовий і намагаюся дискутувати. Якщо в інтернеті навпроти не бот, а жива людина — завжди є шанс знайти щось спільне, до чогось дійти. Але варто не забувати, що ми живемо в Україні, яка має кордони, і порушувати їх не можна[1]. — Про симпатиків сепаратистів.

  •  

Я ототожнюю себе з Україною. Моя країна переживає буремні події з кінця 2013 року і по цей день. Тут гинуть люди, відбуваються такі драми, стояти над якими я просто не можу. Бути байдужим, неупередженим чи намагатися стати голубом миру — це як лити ціанистий калій у чай замість цукру[1].

  •  

Ми українці. І в якийсь момент моя держава потребувала моєї підтримки, вона була і перебуває в біді. І я як громадянин не міг поводити себе інакше[1]. — Про волонтерство.

  •  

А як співак, творча особистість, я за багатство культур, за культурний обмін, співпрацю між народами. Але ця історія йде в мирний час. Зараз в країні не мирний час[1].

  •  

Потрібна системна політика, стратегічна програма на 5-10 років. Потрібно прописати масу речей: від фільмів до музики, бібліотекарської справи, освітньої справи — все має йти в комплексі. Така собі м'яка українізація[1].

  •  

Як публічна особистість я спілкуюся українською, намагаюся задавати тренд. На Донбасі потрібно поряд з м'якою українізацією на державному рівні також задавати тренд, щоб спілкуватися українською було не соромно. Щоб вона сприймалася не як меншовартісна сільська мова, а як мова успішних людей. Для цього потрібно багато часу й коштів[1].

  •  

«Антитіла» розглядатимусь варіант поїздки до Росії з концертами після зміни режиму. Є така влучна фраза: «Будь-який російський ліберал закінчується на українському питанні»[1].

  •  

Змініть їм оточення на рік і вони будуть сприймати все інакше. Потрібно вимкнути російські телебачення, радіо, інтернет і дати український контент — це перший крок. А далі – культурний і міжособистісний обмін[1]. — Про окуповану частину Донбасу.

Примітки[ред.]