Перейти до вмісту

Приходько Анастасія Костянтинівна

Матеріал з Вікіцитат
Приходько Анастасія Костянтинівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Анастасі́я Костянти́нівна Прихо́дько (нар. 21 квітня 1987, Київ) — українська естрадна співачка, що стала відомою, в тому числі і на батьківщині завдяки перемозі у 7-му сезоні російського шоу під егідою російського Першого каналу «Фабрика зірок» (рос. Фабрика Звёзд). Представляла Росію на Пісенному конкурсі «Євробачення» 2009 року в Москві з піснею «Мамо», оригінал якої українською мовою, але яку виконано російською з україномовним приспівом, де посіла 11-е місце.

Цитати

[ред.]
  •  

…У моєму житті вийшло так, що ми з моїм чоловіком досі дивуємося, як це ми можемо жити під одним дахом. Він такий же, як і я, — гордий, самодостатній, упертий. Йому складно перепросити або йти на поступки. Тому, коли він це робить, я це бачу і мені це приємно. Він дає мені розслабитися[1].

  •  

Я їх просто люблю і не заморочуюся ніякими системами виховання. Мені здається, що дитина до семи років пізнає життя і має робити все, що хоче, — розбивати, ламати, крушити, кричати. Тільки після семи років у неї вмикається розуміння того, що їй говорять батьки. До цього моменту все марно.
Я взагалі не уявляю, як я одного разу почну ходити на батьківські збори. Я мама, яка не терпить критики на адресу своїх дітей[1]. — Про виховання дітей.

  •  

Тільки не романтик! Я просто зневажаю романтику[1]. — Про чоловіка, який може її зацікавити.

  •  

Мені треба поплакати і смачно поїсти. Я гурман і дуже люблю смачну їжу. Мені не підходить варіант «сосиска, гречка, поїв і пішов». Мені потрібно, щоб було дуже смачно і дуже красиво. У мене має бути красивий посуд, красиві прилади. Мені важливо створювати свій затишний світ навколо себе. Він повинен бути максимально комфортним для мене[1]. — Про те, що смачною їжею бореться з відчаєм.

Примітки

[ред.]